Uydu Servisi 0212 664 74 34

Uydu Servisi
Uydu Servisi

Teknik34 uydu servisi olarak, İstanbul Avrupa yakasına teknik servis hizmetleri vermekteyiz. İstanbullun ilçe ve semtlerine geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerçe yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz, Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın hergünü, uydu arızalarınız çanak anten montajlarınız, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleriniz için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Uydu Servisi
Uydu Servisi

Çanak Anten Teknik Servis Hizmetleri

Teknik34 Teknik servis hizmetleri olarak hizmet veren firmamız, uydu çanak anten satış ve tamir üzerine müşterilerimize mobil hizmet vermekteyiz, uydu sistemleri merkezi çanak aten sistemleri, uydu anten kurulumları,apartman merkezi ortak uydu anten sistemleri kurulumlarınız için üçretsiz keşif yaptıra bilirsiniz.

Rüzgar ve yagmurdan etkilenen çanak antenlerinizin ayar ve tamiri için bizden teknik destek alabilirsiniz, Kar ve buzlanmalardan dolayı anten koblolarınız özelligini kaybetmiş ve sinyal kalitenizde düşüklük televizyon kanallarınızda donma ve sinyal zayıf uyarısı verebilir, katileli yayın, uzun ömürlü uydu sistemleri için Teknik34 uydu sistemleri haftanın hergünü hizmetinizde,

Merkezi Uydu Çanak Anten sistemleri

Apartmanların çatılarında ve balkonlarında bulunan çanak antenlerin görüntü kirliligi olan bölgelerde binalarınıza merkezi çanak anten sistemi kurulumu yapıyoruz,tek merkezden dairelere kablo dağılımları yapılarak merkezi anten sistemlerinde evinde birden fazla televizyon izleyenler içinde kolaylık saglamaktadir,firmamız garantli titiz işcilik uygun fiyat politikasıyla müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti saglamaktadır, merkezi uydu ve çanak anten sistemleri arıza çözümleriniz için teknik destek alabilir, kurulum ve montajlarınız için haftanın her günü bizi araya bilirsiniz.

Merkezi uydu sistemleri eğer binanız, siteniz çok katlı ise bireysel olarak tekli çanak anten taktırmaktansa bina yönetimi olarak bütün dairelerle anlaşma yaparak 3 çanak anten ile bütün dairelere 2000 ini aşkın kanal ile yayın sağlamış olun. Bireysel olarak tekli çanak anten takdırdığınızda sadece türksat yayınını ya hotbirt ‘ü ya da digitürk yayınlarından herhangi birini seçerek o yayını izlemek zorunda kalırsınız.

Diğer uyduya geçmek istediğinizde uyducu çağırıp sinyal ayarı yaptırmanız gerekmektedir. Ve işin asıl mevzu olan kısmı ise yaptıracağınız bu sisteme bireysel olarak ortalama kablosu, anteni, lnb vs derken ortalama 150 200 tl ücret ödemek zorunda kalacaksınız. İşte tek bir yayını 200 tl gibi bir fiyata yaptırmaktansa bina ile anlaştığınızda ortalama maksimum 50-100 tl bir farkla 2000ini aşkın binlerce kanal izleme imkanına sahip olacaksınız. İster dizi kanalları, ister spor kanalları isterseniz sinema kanallarını bir adet merkezi uydu sistemi ile izleyebileceksiniz. Ücret olarak uygun fiyatlı olması hem de teknik servis açısından da daha pratik bir sistem için doğru tercih tabiki şartlar da uygun ise merkezi uydu santrali kurdurmaktır.

Neticede firmamızdan talepleriniz çanak anten kurulumu olabilir, çanak anten montajı olabilir, çanak anten servisi olabilir, uydu servisi olabilir, uydu alıcısı ayarı ve kurulumu olabilir, televizyon servisi olabilir, merkezi uydu sistemleri kurulum ve santral bakım işlemleri olabilir, dediğimiz gibi önem arzeden bir şey var ki o da siz bu sistemlerden hangisini talep ederseniz edin firmamız sizlere servis vermek amaçlı lokasyonunuza 30 dakika içerisinde gelmektedir. Bu durum bazı zıt noktalara telefon açıldığından sonra trafik ve mesafe nedenli 1 saate çıkabilmektedir.

Uydu Çanak Fiyatları
Uydu Çanak Fiyatları

Uydu Cihazları Satışı

Firmamız Teknik34 uydu cihazlarının satış ve kurulum hizmetinde de müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz, teknik34 uydu sistemleri olarak, uydu anten malzemeleri ihtiyaçlarınızda evinize ürün teslimi yapıyoruz,satışını yaptığımız ürünlere garanti süresi boyunca bire bir değişim garantisi veriyoruz, müşterilerimizin istekleri dogrultusunda istedikleri marka model cihazlar için bizi arayabilir bilgi alabilir ve istediğiniz cihazı temin edebilirsiniz.

Sizlere satışını yaptığımız uydu alıcısı cihazlarının marka isimleri aşağıdaki gibidir. Dilediğiniz marka uydu alıcısını seçip özelliklerini iyice okuduktan sonra kararınızı vermeniz gerekmektedir. Çünkü her müşteri farklı bir marka veya modelde ürün tercih ettiği için dilediğiniz kategoriye girerek beğendiğiniz uydu alıcsını tercih edin.

Hd Uydu Alıcıları

 • Gigablue Hd Uydu Alıcısı
 • Goldmaster Hd Uydu Alıcısı
 • Dreambox Hd Uydu Alıcısı
 • Next Hd Uydu Alıcısı
 • Hiremco Hd Uydu Alıcısı
 • Neta Hd Uydu Alıcısı
 • Humax Hd Uydu Alıcısı
 • Digiline Hd Uydu Alıcısı
 • Kathrein Hd Uydu Alıcısı
 • Vu+ Hd Uydu Alıcısı
 • Wismann Hd Uydu Alıcısı
 • Vestel Hd Uydu Alıcısı
 • Azbox Hd Uydu Alıcısı
 • Kablolu Tv Hd (Dvb-C2) Uydu Alıcısı
 • Technisat Hd Cı + Uydu Alıcısı

Hızlı Uydu Servisi Hizmetiyle Net Sonuçlar

Uydu servisi ekibi olarak, uydu için gerekli olan ihtiyaçların her zaman hızlı olması gerektiğinin farkındayız. Hızlı uydu servisi çözümlerimiz sayesinde kusursuz bir çalışma anlayışıyla hareket ederek son derece özgün bir şekilde yürüttüğümüz hizmeti zirve noktaya taşıyoruz.

Hızlı uydu servisi ihtiyacı duyduğunuz anlarda, siz müşterilerimize nerede olursanız olun ulaşıyoruz. Geniş bir ağa yayılmış olan servisimiz sayesinde kusursuz çözümlerin lider markası olarak ön planda yer alarak her zaman üst seviyede teknoloji odaklı olarak çalışma sağlıyoruz. Hızlı ve net sonuçları elde edebilme konusunda mükemmeli beraberimizde getiriyor olmamız sayesinde tam anlamıyla fark yaratan bir hizmet konseptine sahip olarak sektörün önde gelen ekibi oluyoruz.

Uydu Servisi Hizmeti Verdiğimiz İlçeler;

Ataköy Uydu Servisi Beylikdüzü Uydu Servisi Gaziosmanpaşa Uydu Servisi Silivri Uydu Servisi
Arnavutköy Uydu Servisi Beyoğlu Uydu Servisi Güngören Uydu Servisi Maslak Uydu Servisi
Aksaray Uydu Servisi Büyükçekmece Uydu Servisi Kadıköy Uydu Servisi Haznedar Uydu Servisi
Avcılar Uydu Servisi Florya Uydu Servisi Kağıthane Uydu Servisi Şirinevler Uydu Servisi
Bağcılar Uydu Servisi İstoç Uydu Servisi Güneşli Uydu Servisi Şişli Uydu Servisi
Bahçelievler Uydu Servisi Sefaköy Uydu Servisi Küçükçekmece Uydu Servisi Taksim Uydu Servisi
Bakırköy Uydu Servisi Esenler Uydu Servisi Halkalı Uydu Servisi Kocasinan Uydu Servisi
Başakşehir Uydu Servisi Esenyurt Uydu Servisi Etiler Uydu Servisi Yeşiköy Uydu Servisi
Bayrampaşa Uydu Servisi Eyüp Uydu Servisi Okmeydanı Uydu Servisi Zeytinburnu Uydu Servisi
Beşiktaş Uydu Servisi Fatih Uydu Servisi Soğanlı Uydu Servisi Yenibosna Uydu Servisi
Yeşilyurt Uydu Servisi Nişantaşı Uydu Servisi Tarabya Uydu Servisi Ardıçlı Uydu Servisi
Güneştepe Uydu Servisi Zuhuratbaba Uydu Servisi Oyakkent Uydu Servisi Onurkent Uydu Servisi
Çobançeşme Uydu Servisi Cennet Uydu Servisi Atakent Uydu Servisi Kirazlı Uydu Servisi
Mahmutbey Uydu Servisi Şenlikköy Uydu Servisi Cihangir Uydu Servisi Beykent Uydu Servisi