Bahçeşehir Uydu Servisi

İstanbul’un en kalabalık noktalarından olan Bahçeşehir’de, nüfusun yoğun olmasıyla beraber uydular aktif olarak kullanılır. İstanbul Bahçeşehir bölgesinde yaşamını sürdüren vatandaşların uydularla alakalı olarak tüm problemlerinde çözümü en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Her marka için çalışma gerçekleştirebilir seviyede hizmet kalitesine sahip olmamız sayesinde, dünden bugüne yarattığımız güven ortamını pekiştiriyoruz. Müşterilerimize her zaman dünya standartlarında hizmet vermek için modern uydu sistemlerinin gerektirdiği çalışmaları sağlar konumdayız.

İleri seviye sistemsel olarak çalışmalar yapan firmamız en hızlı şekilde problemlerinizi devam ettirmek isterseniz hemen bizleri aramalısınız.

Bahçeşehir Uydu Servisi hizmetimizle gerçekleştirdiğimiz hizmetler tek bir konuyla sınırlı kalmayarak geniş yelpazede sizlerle buluşur. Uydu alıcısı tamiri ve bakımı gerçekleştirmemiz sayesinde, uydularla alakalı yaşanabilecek tüm teknik problemlere karşı en avantajlı fiyat seçenekleriyle hizmet vermekteyiz. Bahçeşehir Uydu Servisi ekibi olmamızla beraber, sahip olduğumuz çalışma anlayışının yüksek standartlarda bulunması ile her müşterimizi memnun etmekteyiz.

Bahçeşehir Uyducu

Uydu alıcısıyla alakalı olarak mevcut tamir ve bakım işlemlerinin yanı sıra; uydu anten kurulumu, montajı ve ayarını gerçekleştirebiliriz. Televizyonlarınızda görmek istediğiniz kanallar için frekans güncellemeyle beraber kanal güncelleme hizmetine de sahibiz.

Bahçeşehir Uyducu teknik desteği almak istediğiniz her zaman diliminde, sunduğumuz avantajlı hizmet politikası ile beraber beklentilerinizi karşılarız. Yerli ve yabancı uydu markalarının tamamı için hizmet vermemiz sayesinde, her evdeki uydular için işlem yapabilir durumdayız. Bahçeşehir Uyducu olarak en hızlı hizmeti sizlere sunarak, televizyonlarınızda görmek istediğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlarız.

Bahçeşehir Uydu Alıcıları

Dijital uydu alıcıları veya DTV’ler uydu cihazları yayınlarını almak üzere yapılmıştır. Ses ve görüntü, dijitale dönüştürülür,
yani görüntü bu yolla parlak, net, dalgasızdır. Ses kalitesi de nettir. Görüntü ortak formatı 4:3’tür.
Avrupa ortak PAL sisteminde ekran görüntüsü 1080i/50’dir. Yani saniyede 50 alan görüntülü 1080 satırlık ekran.
Geniş ekran formatı da artık yayılmaktadır, 16:9. Ev sistemlerinde sinemaskop ve AC3 dolby dijital sistemleri kullanılmaya başlamıştır.
Yüksek çözünürlüklü yayınlara 2004’te başlayan Avrupa, 2006 Dünya Futbol Şampiyonası’nı ilk defa bu yolla yani HDTV ile yayınlamıştır.
HDTV yayınlarını normal tv cihazları almaz, cihazlar da değişmektedir.HD yayınlar izlemek için Hd uydu yayın detekli uydu cihazlarını tercih edebilirsiniz,HD destekli uydu cihazı almak için bahcesehir uydu servisi TEKNİK34 ilestşim hattımız 0546 931 29 29, iletişime gecebilirisniz

Çanak Anten Montajı