Florya Uydu Servisi
Florya Uydu Servisi

Florya Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Florya Uydu Sevisi 

Günümüz teknolojisi ile bir çok uydu ve uydu sistemleri ürünleri çeşitlenmiştir. Her çeşit uydu ve uydu sistemlerinin kendine has özel ayarları vardır. Bu özel ayarları yapmak bu konuda bilgi sahibi olan kişilerin işi olmalıdır.

Florya Uydu Sevisi bu konuda danışanlarına üstün hizmet kalitesiyle hizmet veriyor. Yaptığı iş konusunda uzman, ince hassas ayar konularında tecrübeli teknik ekibe sahip bir firmadır. Tüm uydu servisi ihtiyaçlarına cevap veren ve hızlı çözümler üreten firma uydu sinyal sorunları veya merkezi sistem sorunları gibi yeni kurulumlar için müşterilerine yardım ediyor.

Bir telefonla ile hemen ulaşıp mevcut olan problemi ve sorunu kaynağında çözdürebilirsiniz. Güler yüzlü personeli, iletişimi yüksek ve yüksek mühendislik bilgisine sahip teknik ekibi ile Florya Uydu Sevisi firma kalitesini evlere taşıyor.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

Uydu Servisi tercihiniz olarak hem işlem öncesinde hem işlem aşamasında hem de işlem sonrasında sizlerle etkileşimdeyiz.

Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz. İyi bir sistemsel çalışma ile bazı zorlu durumlarda bile hiç bir aksama olmadan problemli alanları kolayca çözümlemekteyiz.

florya canak anten
Florya Uydu Servisi

Florya Çanak Anten Servisi

Apartmanların çatılarında ve balkonlarında bulunan çanak antenlerin görüntü kirliligi olan bölgelerde binalarınıza merkezi çanak anten sistemi kurulumu yapıyoruz,tek merkezden dairelere kablo dağılımları yapılarak merkezi anten sistemlerinde evinde birden fazla televizyon izleyenler içinde kolaylık saglamaktadir,firmamız garantli titiz işcilik uygun fiyat politikasıyla müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti saglamaktadır,merkezi uydu ve çanak anten sistemleri arıza çözümleriniz için teknik destek alabilir,kurulum ve montajlarınız için haftanın her günü bizi araya bilirsiniz.

Florya Uydu Sevisi Hizmet Garantisi 

Uydu ve uydu sistemlerinin karmaşık hassas ayarlarının yapılması için bu konudan anlayan uzman teknik ekibe sahip insanların ayar yapması gerekir. Aksi halde kurulundan montaja ve hassas ayarlara kadar bir çok konuda daha sonradan sıkıntı yaşanması muhtemel olacaktır. 

Florya Uydu Sevisi üstün hizmet garantisi ile yaptığı işin garantörü kendisi olur. Her türlü soruna  pratik çözümler üreterek müşteriyi fazla ücret ödemekten ve zaman israfından kurtarır.

Modern, teknolojik  ekipmanlar ile   acil durumlar için yedek parça ve aksesuar bulunduran Florya Uydu Sevisi bütçeyi sarsmayan fiyatlarıyla, aldığı ücreti sonuna kadar  hak eden kaliteli bir firmadır.

Uydu paketleri, çanak anten setleri, kurulum ve montaj gibi hizmetler sunmaktayız. Sorun çözümleri ve frekans ayarları gibi konularda da hizmetler vermekteyiz. Her mahalleye hizmet vererek hızlı bir şekilde aksiyon almanızı sağlıyoruz. Uygun çanak anten ve kurulum fırsatlarını kaçırmayın. Kaliteli malzeme ve marka seçimleri ile de uzun süreli bir kullanım sağlamanızda yardımcı oluyoruz. #florya mahallemizin en ileri gelenleri olan sizlerin insiyatif olarak bu tip sorunlar ile karşılaştığınızda kapı kapı dolanmaktansa bu işi en iyi yapan firma olarak bizleri aramanız hemen sorunlarınızdan kurtulacağınız anlamına gelmektedir.

Florya Uyducu Çanak Anten Tamiri

Florya bölgesi uyducu ve çntanak aen sistemlerinizle ilgili arızalarıza teknik servis ustalarımızla haftanın hergünü  tamir servisi hizmeti veriyoruz,televizyonlarınızda oluşan sinyal kayıpları, kanal donmaları uydu cihazı arızaları, uydu yönü bulma, çanak anten kablo arıza ve degişimleniz için firmamızdan usta talebinde buluna bilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık her eve uydu alıcıları girmektedir. Birden çok kanal seyretmek izleyenler ve yerli yabancı her kanala sahip olmak isteyenler uyduları tercih etmektedirler. SD ve HD uydu alıcıları günümüzde her yerde bulunur durumda. Özellikle LCD ve LED televizyon tercih ile bu uydu alıcıları sıklıkla tercih edilir olmuştur. Görüntü kalitesinin ve çözünürlüğünün yüksek olması seyirci tarafından en çok dikkat edilen özelliklerden biridir. Bu nedenle son teknoloji HD uydu alıcıları tercih edilmelidir.

Her zaman denilen fakat bir türlü yapılmayan bir işlem olarak kaliteli işçilik ve en uygun maliyetlere yapıldığını söylerler fakat bizler gibi bu işi 25 yılı aşkın süreli tecrübe ile ve gördüğünde hemen sorunu anlayacak kapasitedeki ustalarımızca gerçek anlamda kaliteli işlemler yaptırın.

Son teknoloji televizyonlar büyük olmaları nedeniyle iyi bir uydu alıcısına ihtiyaç duymaktadırlar. Hem SD hem de HD uydu alıcıları için Florya uydu servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuda son derece profesyonel ekibimiz ile kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz her yere eve, ofise, villalara yani televizyonun bulunduğu her yere hizmet vermekteyiz. Uydu kurulumu, çanak anten montajı, bakımları, uydu güncellemesi ve benzeri konularda son derece kaliteli hizmet sunmaktayız.

Florya uydu servisi olarak her mahalleye hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra adrese gelmekteyiz. Alanından uzman ustalarımız sayesinde işlem kısa sürede halledilmektedir. Aynı zamanda arızalanma durumlarında da ustalarımız her marka ve modele hakim olduklarından dolayı sorun kısa sürede çözülmektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve sorunlarınızı sorabilirsiniz. Ekibimizi en kısa sürede yönlendirmekteyiz.