Oyakkent Uydu Servisi

Oyakkent uydu servisi olarak bu bölgede yer alan evlerin uydu servislerini karşılamaktayız. Uydu satışı, kurulumu, bakımı ve tamiri gibi hizmetler sunmaktayız. Bu bölgede bulunan her eve hizmet vermekteyiz. Hem bireysel kurulumlar hem de merkezi kurulumlar yapmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız ile hem kaliteli hem de hızlı bir şekilde hizmetlerimiz gerçekleşmektedir.

Oyakkent civarlarında oturan kişilerin çanak antenlerini sökmek, gerektiği zamanlarda çanak anten takmak, uydunun sinyal sıkıntılarını çözmek, uydu ve çanak arasındaki uyumsuzluğu ayarlamak ve temassızlığı çözmek gibi konularda yardımcı olmaktayız. Son derece deneyimli ve bilgi sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Oyakkent uydu servisi olarak birçok firmaya göre çok daha kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Bakımların düzenli olarak yapılmasını sağlarız. Uydu tamirleri konusunda da iyi personellerimiz mevcuttur.

Uydu bakım ve onarımlarının yanı sıra güncellemelerinin de yapılması gerekmektedir. Güncelleme, kaybolan frekansı değişen kanalların tekrar bulunması ve yeni eklenen kanalların kullanılabilmesi için sürekli yapılması gerekmektedir.

Bu nedenle hem SD hem de HD uydu alıcılarına güncellemeler yapılmaktadır. Yeni televizyonlarda görüntülerin kaliteli olması için HD uydu alıcıları kullanılır ve bu uydu alıcıları da çok fazla özelliklerinin olmasından dolayı hassastır. Bu yüzden düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Cihazın tamamen bozulmasını engellemek için bakımlar önemlidir. Bunları aksatmamalı ve güncelleme ve bakımları zamanında yaptırmalısınız.