Kadıköy Uydu Anten Servisi

Bazı zamanlarda uydunuzda görüntü kalitesi düşebilir, sinyal seviyesinde azalma olabilir ya da görüntüde donma olabilir. Bu gibi durumlarda arayabileceğiniz en güvenilir teknik servis Teknik34’tür. Çünkü firmamız, 94 yılından beri elektronik alanında hem satış hem de teknik servis hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere haftanın 7 günü hizmet vermekte olan Kadıköy Uydu Servisi, bireysel ve toplu kullanım için uygun olan çanak antenlerin satışından kurulumuna, uydularınızın arızalarından montajına, kadar pek çok alanda yanınızda olmaktadır.

Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler nelerdir;

  • Firmamız, çanak anten kurulum, satış ve arızası alanında hizmet vermektedir.
  • Uydu servisi ile birlikte yerli ve yabancı ü uyduların montajını gerçekleştirmektedir. Görüntü ile ilgili yaşadığınız tüm problemlerin giderilmesi için etkili çözümler sunmaktadır.
  • Apartman ve siteler için merkezi uydu sistemleri kurmaktadır. Bu sayede görüntü kirliliğini ortadan kaldırabilir ve aynı evden birden çok odada televizyon seyredebilirsiniz.
  • Bunların yanında diafon sistemleri, aydınlatma, televizyon servisi, ses ve görüntü sistemleri, güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri gibi alanlarda da hizmet sunmaktadır.
  • Firmamız, sın derece donanımlı olan mobil araçlara sahiptir. Bu sayede arıza kaydı oluşturduğunuz andan itibaren en kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşacak ve etkili çözümler üretebilecektir.
  • Deneyimli ve uzman ekiplerimiz ile montaj ve bakım işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.
  • Firmamız sayesinde, ücretsiz keşif fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Sizler de bu fırsatlardan yararlanmak için firmamızı tercih edin. Sizlere en iyi hizmetleri sunmak adına çalışmalarını sürdüren 25 yıllık firmamız en iyisini hep sizler için düşünmektedir.