Güngören Televizyon Tamir servisi olarak tüm mahallelerine Televizyon Tamir servis hizmeti veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda  7/24 bizi arayabilirsiniz. Garantisi sona ermiş televizyon arızalarında; televizyon tamir servisi ve televizyon kurulum hizmeti veriyoruz. Mesleğinde uzman profesyonel ustalarımız tarafından LED, Plazma TV, LCD TVProjeksiyon tamir servisi hizmeti sunmaktayız.

Yeni nesil Televizyon Tamir Servisi

Yeni nesil Televizyonların evinizde tamir imkanı düşük olduğundan, gerekli arıza tespitini ve testlerini tamir atölyemizde yapıyoruz, servis araçlarımızla televizyonlarınızı evinizden alıp bütün arıza tespit ve onarım işlemlerinin ardından evinize teslim ediyoruz. Teknik34 televizyon servisi olarak siz müşterilerimize her türlü güvenceyi sağlıyoruz.

Tenik34 tamir servisi konusunda uzmanlaşmıştır?

Uzman ekibimiz, isteğiniz üzerine derhal size yardımcı olacaktır.
Ekibimiz hızlı, kolay ve hizmet odaklı.

TV onarım servisimiz her zaman hizmetinizdedir, tüm GÜNGÖREN ve çevresindeyiz. Eğitimli personelimiz tüm sorularınızı cevaplamak için zaman ayırır. Çevredeki bölgelerde 30 Dakika içinde servis veriyoruz . Televizyon cihazınızda ve ne kadara mal olacak, bizden kesin bir hata teşhisi alacaksınız.

Her onarımdan önce, cihazın işlevselliği ve onarımın maliyeti kontrol edilir. Ardından müşteri onarımın yapılıp yapılmayacağına karar verir.

Nitelikli satış temsilcilerimiz, müşterilerimize bilgilerini en iyi şekilde tavsiye eder. Yüksek teknolojiye sahip olduğu için, sadece en gelişmiş atölyemizde onarım yapabiliriz. Bununla birlikte, koleksiyonlar ve teslimatlar fiyata dahildir.

Güngören tv tamir  Onarım Servisi, tüm TV / LCD / LED / Plazma TV onarımlarında garanti sunar, güngören televiyozyon tamir servisi televizyonlarınızı evinizden alır evinize teslim eder

1 Yorum

  • Aydın DANIŞ

    Merhaba 1 adet 21inch SAMSUNG lcd tv ile bir adet markasız led projeksiyon var TV görüntü vermiyor projeksiyon ise hiç açılmıyor bunları kaça yaparsınız

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir