Beyoğlu Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz,Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Beyoğlu antencilik hizmetleri doğru bir bakış açısına sahip her daire sahibi için bizleri tercih etme şansı dışında başka şansının olmadığının bilinci ile firmamızı aramaları bizleri memnun etmiştir daima. Çünkü kaliteli hizmeti uygun fiyata veren başka firmalar bulmak artık bu zamanda çok zor bir hal almıştır. Firmamızda bu durumlarda sizlere en iyi hizmeti sunmak için telefonlarınızı beklemektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir