Esenler Uydu Servisi

Esenler Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Esenlerde Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Taleplerinize en uygun koşul ve şartlarda doğru bir yaklaşım ile ne sizleri üzmek ne de bizim ticari değerler içerinde olmayan zarar etmek hususlarını göz önüne alarak sizi esenler uydu servisi ile en iyi sistemler ile tanıştırıyoruz.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz, Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz. Tavsiye etmesi bizden tabiki bizlere güvenerek bizi tercih etmek sizden…!

Esenler ve çevresine Uydu Anten Servisi olarak bizleri  telefon ile aradığınızda itina ile hizmet vermekteyiz.

Esenler anten servisi olarak sunduklarımıza extra olarak uydu anten kurulumu, uydu anten sökümü, uydu anten ayarı, sinyal yükseltme ayarı, kablo değişimi, gibi Esenler Uydu Anten Servisi  başlıca hizmetlerimizdendir. Yapılan işlerimizin denetim işini her dönemde olduğu gibi alacağınız markaya göre bazen 1 yıl bazen 3 yıl hatta bazı markalarımızda da en az 5 yıl parça değişimi ve ürün değişimi yapmaktayız. Bölgemizde yaptıklarımıza hizmet sağladıklarımıza bizleri sorduğunuzda göreceksiniz ki bugüne kadar kaliteli hizmet sunan firmamıza en iyi desteği yine bölgenin sakinleri sizler verdiniz. Bizler işlerimizi iyi yaptıkça sizlerden aldığımız destekle de daha da iyi işler yapmak üzere sizlerin bizleri aramasını beklemekteyiz.

İstanbul’un her noktasına erişim sağlayabilir durumda olmamızla beraber, çok geniş bir ağa sahibiz. Esenler Uydu Servisi teknik desteğini hayatınızın her ihtiyaç duyduğunuz anında sizlere getirmekteyiz. İnönü’de yürüttüğümüz çalışmalarımızla beraber tam anlamıyla kusursuz bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

Esenler Çanak Anten Uydu Tv Servisi

Çanak anten kurulumu, satışı ya da bunun gibi birçok konuda Esenler uydu servisi firmasından yardım alabilirsiniz. Yeni eve taşındığınızda aldığınız uyduların kurulumlarını yaptırabilirsiniz. Düzenli olarak yaptırılması gereken uydu bakımlarınızı da ihmal etmemelisiniz. Çoğu kişinin önem verdiği uydu bakımlarınızı profesyonel ekipler tarafından yardım alarak yaptırabilirsiniz. Tüm kabloların düzeni, girdi çıktı yerleri ve nasıl kurulacağı hakkında bütün konular işini bilen ekipler tarafından yapılır. Bakım ya da kurulum için güvenilir firmayı tercih edebilirsiniz.

Uydu Servisi Hangi Hizmetleri Verir?

Hassas cihazların ve uydu kurulumlarının işinde iyi olan ekipler tarafından yapılması gerekir. Çanak anten arızalarında kendi başınıza halletmeye kalktığınız takdirde elektrik çarpması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızın söz konusu olduğu bu durumlarda Esenler uydu servisi firmasından yardım talep edebilirsiniz. Çanak kurulumu, uydu bakım ve tamiri, anten teminatı, çanağın yönünü ayarlama, cihaz tamiri gibi birçok konuda ihtiyacınız olduğu takdirde yarımlarınızı talep edebilirsiniz.

Uydu Servisi Hizmeti Neden Alınmalıdır?

Her bir eşyanın bakımı söz konusu olduğu gibi uyduların, çanak antenlerin de bakıma ihtiyacı vardır. Bakımlarınızı yaptırmak için Esenler uydu servisi firmasından yardım alabilirsiniz. Kabloların birbirleriyle olan uyumlarını ve çanaklardaki düzeni bilmiyorsanız kendiniz tamir ve tadilat yapmamalısınız. Temiz ve dikkatli şekilde çalışan profesyonel ekipler tarafından yardım alabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarda destek sağlayan ekipler tarafından bakımlarınızı ve kurulumlarınızı yaptırabilirsiniz.

Taleplerinizi daha iyi bir şekilde ilettiğinizde eski dönemlerde yapılan sistemlerden farklı olarak yeni gelişmiş cihazlarımızla anında ilçemizde olacağız. İyi bir sistemler nedeniyle her defasında tekrar tekrar çanak anten sistemlerini kurumsal olarak sizlere sunuyoruz.

Profesyonel ekibimizle yürüttüğümüz üst düzey çalışmalarımız sayesinde Esenler Uydu Servisi hizmetinde tam teşekküllü hizmet alabilmenizde rol oynamaktayız. Eski tip uydular için yaptığımız çalışmalar gibi aynı zamanda yeni teknolojiyle üretimi gerçekleştirilmiş olan uydularda da en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Uydularınız için sunacağımız İnönü Uydu Servisi desteği sayesinde hem aktif kullanımınızda hem de ilerleyen zaman dilimlerinde sorun yaşamamanızı sağlama amacıyla çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz.

İhtiyacınız olan Bütün Uydu Sorunlarına Profesyonel Çözüm Teknik34 Ekibinde..!

Zamanımızda daha çok üretim kaynaklı yaşanan uydu cihazı sorunlarını müşterilerimiz cihaz ücreti kadar yeniden servis ücreti ödemesi yaparak tamir ettirmek zorunda kalmaktadırlar. Düşünün ki eğer yanlış bir uyducu ile bu işleri yaparsanız bir reciver cihazınıza verdiğiniz 300 tl lik ücreti bir de tamiri için verdiğinizde 2 katı ödeme yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Uyduların çalışma prensibi; aldıkları sinyali televizyona iletecek şekilde basitçe açıklanabilir. Kanal alternatifleri geçmiş dönemlerde daha az sayıda olsa da, günümüzde uydu gelişmeleri sayesinde kanal alternatifleri çoğalmış durumdadır. HD ve Full HD kanalları izlemek isteyenler için televizyonlarda net bir görüntü sağlanabilmesi adına uyduların doğru şekilde monte edilmesi ve kurulumu yapılması gerekmektedir.

Esenler Uydu Servisi ekibi adımızla beraber, en iyi hizmet seçeneklerini sizlerle buluşturmaktayız. Televizyon kanalları ve uydu seçeneklerinde isteklerinizi karşılayan ekip olmamız sayesinde, hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan kolaylıkla işlemlerinizi tamamlamanızı mümkün kılmaktayız. Özel çalışmaları sunan bir ekip olmamız sayesinde, uydu markanız ne olursa olsun en etkili hizmeti sizlere sunmaktayız.

Esenler Uydu Servisi Hızlı Uydu Desteği Sunar

Uydularınız, herhangi bir zaman diliminde arıza problemiyle karşı karşıya kalmanızı sağlayabilecek yapıda olduklarından dolayı Esenler Uydu Servisi ekibi olmamız sayesinde yüksek kalite değerine sahip hızlı uydu desteğini sizlere getirmekteyiz. Uydularda yaşanan problemler nedeniyle televizyon keyfiniz kesintiye uğrayabilir ve bu durum da oldukça can sıkıcıdır.

Esenler Uydu Servisi çözümlerimiz sayesinde, uydunuzda eğer sorun meydana gelmişse gerekli şekilde teknolojik çözümünü gerçekleştirebilmekteyiz. Uydunuzla alakalı olan tüm isteklerinize yanıt verebilir seviyede uydu teknik servis ekibi olmamızla, çalışmalarımızın tümünde kalite standartlarını gözetmekteyiz. Esenler Uydu Servisi ekibi olmamızın ayrıcalığını yaşatma konusunda özel bir çalışma anlayışını benimseyerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Esenler bölgesinde bulunanlar için uydular ister yeni ister eski model olsunlar, her zaman en iyi hizmeti sunma konusunda fark yaratan bir çalışmayı sağlıyoruz. Özellikle çok sık karşılaşılan sinyal yok problemini tamamen ortadan kaldırarak uyduların istenildiği gibi kullanılabilmelerinde rol oynuyoruz.

Firma ismimizi bile seçerken insanların bizlere güvenmesi ve bizi andıklarında yaptıkları işin ehli olduğu kanısı oluşması adına firma isim tercihimizi teknik34 yaparak güven oluşturmak istedik. Bunun yanısıra esenler ilçemizin büyük oluşu ile etkili ve verimli uydu hizmetinden mahrum kalmamaları düşüncesi ile verdiğimiz bu hizmetlerimizle gönüllere adeta taht kurduk ve kurmaya da devam etmekteyiz. Fark yaratan uydu hizmetimizin getirdiği ayrıcalığı sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyor olduğumuz gibi aynı zamanda çözüme yönelik olarak sağladığımız hizmet anlayışı sayesinde benzersiz bir çalışma anlayışını benimsiyoruz.

Samimi olarak el attığımız bütün işleri kalıcı olarak bütün ilçelerimizde olduğu gibi bağcılarda da bu işi en iyi şekilde uydu servisi olarak hizmetlerimizi  veriyoruz.

İlçemizde özellikle İstanbul’da hizmet veren firmamız birçok uydu markasının cihazlarının kurulumunu yapmaktadır. Kurulum dışında yapılması istenen diğer işlemler için de uydu servisi hizmet vermektedir. Verilen uydu servisi hizmeti Uydu Anten Servisi kalitesiyle alınacak olan bütün hizmetler aşağıda sıralanmaktadır. Bununda daha detaylı olarak daha karmaşık harekatın içinde olacakmıdır bunu öğrenmek isteyenler için açıklamalar yaparsak biz hizmeti en iyi şekilde sunarız. Bunun değerlendirmesine gelen karşılık olarak önceki firmalar ile yaptırdığınız uydu ayarlamalarını bir kenara bırakarak göreceksiniz ki bu servis zamanlama ve konumlama açısından çok önemli olduğu sizlerinde hizmet almak istediğinizde göreceksiniz ki gerçekten firmamız tarafından anten hizmetleri konusunda en iyi cevapları verdiğimizi düşünüyoruz. Yerel ve bölgesel mesajları böylece daha fazla vererek anten konusunda hepimizin bildiği üzere en iyi şekilde hizmeti en uygun fiyatlandırma ile sizlere çok yakından sunabilmekteyiz.

#esenleruydukurulumu

İşte firmamız uydu kurulumu noktasından tutunda son dem e kadar keyifle dizilerinizi izleyeceğiniz konuma kadar sizlere kaliteli servis hizmeti vererek yüksek ücretli kurulum maliyetlerinden sizleri kurtarmaktadır. Şimdi sizlere TEMSİLİ Uydu Kurulumu Fiyat Tablosunu sunarak uydu servisi veya çanak anten servisi hizmeti alırken sizlere yardımcı olmaya çalışalım. Fiyatlarımızın gayet uygun olduğunu bu güne kadar işlerini yaptığımız hiç kimse tarafından siz çok pahalısınız dediklerini duymadık. Çünkü dolu dolu bir sistemle siz değerli müşterilerimize sunacağımız bu eşsiz hizmeti imkansızı başarak sizleri üzmeden en iyisini sunmaktayız.

Esenler Uydu Bakımı

Uydular, artık hayatın bir parçası haline gelmiş olmalarıyla beraber televizyon izleme keyfini son derece yüksek seviyeye taşıyorlar. Uydularda yaşanabilecek olan problemler veya genel olarak güncelleme işlemlerinin yapılmaması durumunda istenmeyen durumlarla karşılaşabilmek olası hale geliyor. Esenler Uydu Bakımı olarak her zaman üst düzey standartlarda çalışmalar gerçekleştiriyor olmamız sayesinde, kusursuz bir uydu kullanımını gerçekleştirebilmenizde rol oynuyoruz. Her açıdan oldukça yüksek kaliteye sahip olan uydu servis anlayışımızla beraber standartları aşan bir servis ekibi görevini üstleniyoruz. Esenler Uyducu olarak profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde, her uydu için başarılı sonuçları alabilmenizi sağlıyor olmamızın farkını sizlere yaşatarak benzersiz bir çalışma olanağını sizlere sunuyoruz.

Esenler Uydu Servisi Çözümleri

Esenler’de yaşayanlar için uyduların bir sorun olmasından çıkarak tamamen hayatı kolaylaştırma ve pratik hale getirmeye yönelik olarak varlık göstermelerinde öncü rolü üstleniyoruz. Esenler Uydu Servisi çözümleri sayesinde mevcut olan teknolojinin en üst seviyesinde gerçekleştirdiğimiz çözümlerin her birinde kusursuz bir işlemi tamamlayarak başından sonuna kadar en iyi haliyle sizlerin uydularınıza müdahale edebiliyoruz. Sahip olduğumuz profesyonellik sayesinde her marka uyduya gerek olduğu şekilde gerçekleştirdiğimiz çalışmaları mükemmel şekilde tamamlıyor ve kalite düzeyini maksimum seviyede tutuyoruz. Uydular için arıza tamirleri, bakım, güncellenme, kurulum ve daha pek çok farklı hizmeti başarılı şekilde ekip olarak tamamlıyor olmamızla Esenler Uydu Servisi çözümlerinde kesin sonuç sağlıyoruz.

TEMSİLİ ESENLER UYDU KURULUMU ÜCRETLERİ*

SERVİSLER UYDU KURULUMU FİYAT TABLOSU ÇANAK ANTEN FİYAT TABLOSU
UYDU KURULUMU 50 TL 70 TL
ANTEN KURULUMU 50 TL 70 TL
ÇANAK KURULUMU 50 TL 70 TL
SERVİS ÜCRETİ 50 TL 75 TL
UYDU CİHAZI 70 TL 150 TL
EK MALZEMELER 20 TL TEKNİK DESTEK

* Yukarıda tablosunu verdiğimiz uydu kurulumu fiyatları tamamen temsili olup müşterilerimizin esenler uydu servisi hizmeti almak istediklerinde mutlaka bilmeleri gereken hususları tablosal bazda aktarmış olduk.

#esenleruyduservisi

Esenler Çanak Anten
Esenler Çanak Anten

Görüldüğü üzere bir uydu kurulumu hizmeti için teknik servis ücreti, uydu cihazı ücreti, uydu sarf malzemelerinin ücretini baz alarak toplam maliyet oluşturulduğunu bilmeliler. Buda bir müşteride hizmet almak istediği servisin kalitesini belirleyebilmesinde ve ödemiş olduğu ücretin hangi kalemleri kapsadığını bildiğinden fazla ücret talep eden esenlerdeki uyduculara iş vermemesini sağlayacaktır.

Sakınmadan bizleri gönül rahatlığı ile arayarak çanak anten televizyon tamir ve bakımı için istanbul ilimizin en değerli ilçesi Esenler ‘e en uygun fiyatlı teknik servisini 7/24 sunduğumuzu hatırlatırız.

Esenler Uyducu Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir ?

 • Sabit telefonu mutlaka olmalıdır,
 • Fiyatlandırmasını telefon ile verdiğiyle aynı olmalıdır.
 • Çağrıldığında en geç 30 dk – 1 saat arasında hizmet sunabilmelidir,
 • Faturalı ve adisyon ile mutlaka çalışmalıdır,
 • Temiz ve hızlı servis sağlamalıdır,
 • Yaptığı işi garantili ve arkasında durmalıdır.

İşte ortalama 6 madde ile esenler uyducu nasıl olmalı konusundada fikir sunduktan sonra bizlere bütün bu kaliteli hizmeti sunan Teknik34 ‘e nasıl ulaşabileceğinizi de anlatalım. Firmamız esenler uyducu olarak sabit telefonlar ile veya  gsm telefonları ile 7/24 bizlere ulaşabilir veya firma mailimiz olan info@teknik34.com a bir teknik destek talebinizle ulaşarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Bizler sizlerin arzu ettiği en iyi servis hizmetini düşünüp eksiksiz bir şekilde başka bir aşamada yapabilmek adına doğru basamakları atarak sizleri en iyi tv keyfine kavuşturuyoruz. Firma bünyesinde her marka çanak anten veya merkezi uydu sistemleri uydu alıcılarının, satışını, montajını, kurulumunu, bakım ve arıza işlerini kapsayacak bütünün sizlere sunuyoruz. Yapılacak sistemler ile artık rüzgar, yağmur, kar veya dolu gibi doğal koşullar 1 sene geçmeden sizlere sorun oluşturmadan kalıcı hizmet almak isteyen müşterilerimiz bizleri aramadan uydu yaptırmasın.

#esenleruyduservisitelefonu #uyducu #uyduantenservisi

Esenler Uyduculuk Gözüyle Müşterilerimize Sonuç

#Esenler Uydu Servisi için bu konuda uzman bir servis ile çalışmak istemez miydiniz ? Yapmanız gereken şey uydu sektöründeki en tecrübeli uyducuyu bulmak

#Esenler Uydu Servisi hizmetini vermek, uydu kurulumu yapmak, uydu çanak ayarı yapmak, nasıl uydu kurulduğunu öğrenmek için ihtiyacınız olan bizleri arayarak bilgi almak ve üstelik bunun için teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Kurulum ve montaj için uzun yıllar tecrübeli olmaya gerek kalmaksızın uyduyu öğrenmek bu kadar kolaydır.

#Esenler Uydu Servisi ile kaliteli yayın elde etmeniz mümkün hatta hd kalitede televizyonunuzda ister dizi izlemeniz isterseniz bir spor müsabakasını izlemeniz bizsiz neredeyse imkansız. Bizler bu işi sadece zevk için yapmadığımızı yapacağımız kaliteli hizmete vereceğiniz para arkanızdan sizi takip edecektir ve uzun yıllar kaliteli hizmet sunacaktır.

#Esenler Uydu Servisi ve Çanak Anten Servisi alanında başarılı bir servis almak için yapmanız gereken tek şey, bu işe zaman, emek ve sabır verip kaliteli hizmet üreten firmamızı tercih etmenizden geçiyor. Eğer içiniz de bir parça kalitemizden şüpheniz varsa bizleri aramanız ve şimdiye kadar yüzlerce mutlu müşterilerimize bizleri sorunuz ve hatta tüm samimiyetimiz ve içtenliğimizle söylüyoruz ki eğer bizleri tercih ettiğinizde göreceksiniz ki vereceğiniz paranızı çöpe atmayacaksınız. Bunun neticesinde hd tv keyfi veya 4k kalitesinde televizyon seyrindeki başarı kaçınılmaz olacaktır !

Bir önceki yazımız olan ve konu ile alakalı olduğunu düşündüğümüz bağcılar uydu servisi başlıklı makalemizde bağcılar bölgesinde sunduğumuz yayın kalitesini artırıcı bir takım bilgilendirmelerden bahsederek bölgenin uydu teknik servisi hizmetini sunduğumuzu aktaran konu ile ilgili bilgilere yer verilmektedir.

4 Yorum

 • Berna Doğan

  Sabah erken saatte servis e çagirsak en erken kaçta uydu sorunumuzu çözersiniz

  • admin

   Merhaba Berna Hanım,
   Öncelikle firmamız ile iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz. Firma çalışma saatlerimiz 7:00 – 23:00 arasındadır. Bu mesai saatlerinde çanak anten, uydu servisi vb. işleriniz için servisimiz mevcuttur. firmamızı arayıp servis açtırmanız gerekmektedir.

 • Salih KOCATURK

  Esenler otogar daki yazihanemize uydu kurulumu yaptırmak istiyoruz fiyatlar ne kdr.

  • admin

   Merhaba Salih Bey,
   Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamız uydu anten fiyatlandırma hususlarını telefon veyahut mail yoluyla siz değerli müşterilerimize iletmektedir. Diğer türlü farklı istekleri olan müşterilerimiz size verdiğimiz sadece çanak anten sac fiyatını bütün sistemler için uyguladığımızı düşünüp bu hususlarda tatsızlık yaşanmaktadır.
   Bizlere anlayış gösterdiğinizden ötürü teşekkür eder sizleri iletişim bilgilerimizde bulunan telefonlarımızla bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. İyi günler.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir