İSTOÇ Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Hem yerli hem de yabancı kanalları takip etmek için uydu alıcılarına ihtiyaç vardır. Aynı zamanda görüntünün kaliteli olması için de uydu son derece önemlidir. Televizyon başında sıkça vakit geçiriliyorsa uydu konusunda hassas olunmaya başlanmaktadır. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan LED ve LCD televizyonlar oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Neredeyse her evde bu televizyonlara rastlıyoruz. Bu televizyonlar büyük olmalarından dolayı görüntü kalitesinin de iyi olması istenmektedir. Karıncalı görüntüler hem kanalı izlemeye engel olur hem de gözleri bozulmasını sağlar. Kaliteli görüntü için de HD uydu alıcıları kullanımı gereklidir. Bu sayede görüntü netleşir ve istenilen kanal kolaylıkla ayarlanır.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz,Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir