İstoç Uydu Çanak Anten Televizyon Servisi

Evinizde veya ofisinizde kullandığınız uydular zaman içerisinde arıza verebilir. Bu gibi durumlarda uyduya kendiniz müdahale etmeyin. Çünkü ilgili arızanın büyümesine neden olabilirsiniz. Buda maddi açıdan sizi zor durumda bırakabilir. Bunun için uzman bir servisten destek alabilirsiniz. Çanak antenler mevsimsel değişikliklerden etkilenir ve buna bağlı olarak arıza verebilir. Güvenlik önlemlerinin alınarak kontrol edilmesi gerekir. İstoç uydu servisi ev ve işyerleri için özel olarak hizmet verir. En kısa sürede ilgili arızanın giderilmesi sağlanır. Bu konuda ekonomik fiyat politikası müşterilere sunulmaktadır. Sizde hizmet almak istediğinizde kurumsal firmaları tercih edebilirsiniz.

İstoç Uydu Servisi Fiyatları

İstoç uydu servisi fiyatları yapılacak olan işleme göre değişkenlik gösterir. İlgili arızanın tespit edilmesi yapılır. Bu işlemler yerinde onarım hizmeti ile verilir. İlgili arızanın tespit edilmesi sonrası onarım çalışması yapılır ve arıza kısa sürede sonuçlandırılır. Arıza türüne ve onarım içeriğine göre de fiyatlarda değişkenlik yaşanır. Uydularda en sık görülen arızalar arasında kanalları çekmemesi yer alır. Kanal çekmeme birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir. Uydudan kaynaklı bir arıza olabildiği gibi çanağın kendinden de kaynaklı olabilir. Bu durumda uzman bir servis size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Uydular marka ve model fark etmeksizin tamir işlemi kısa sürede yapılır ve cihazınız size çalışır bir şekilde teslim edilir.

İSTOÇ Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Hem yerli hem de yabancı kanalları takip etmek için uydu alıcılarına ihtiyaç vardır. Aynı zamanda görüntünün kaliteli olması için de uydu son derece önemlidir. Televizyon başında sıkça vakit geçiriliyorsa uydu konusunda hassas olunmaya başlanmaktadır. Son zamanlarda sıklıkla kullanılan LED ve LCD televizyonlar oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Neredeyse her evde bu televizyonlara rastlıyoruz. Bu televizyonlar büyük olmalarından dolayı görüntü kalitesinin de iyi olması istenmektedir. Karıncalı görüntüler hem kanalı izlemeye engel olur hem de gözleri bozulmasını sağlar. Kaliteli görüntü için de HD uydu alıcıları kullanımı gereklidir. Bu sayede görüntü netleşir ve istenilen kanal kolaylıkla ayarlanır.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz,Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir