Maslak Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bu servislerle iletişime geçerek hemen sorun çözülebilir. İster SD ister HD uydu alıcıları olsun hepsinin kurulumu yapılır ya da tamiri de yapılabilmektedir. Maslak Çanak Anten Uydu servisi olarak biz de bu hizmetleri sunmaktayız.

Karar vererek ekranlarınıza daha hd kalitede yayın almak isterseniz en doğru adreste olduğunuzu unutmamalısınız. Bu tip sorunlarınızı mahallemizi gözleri kapalı olarak çözen ustalarımıza bırakın..!

En iyi uydu kurulumunu en uygun fiyata yaptırmak son derece önemlidir. Bunun için kullanılan malzemelere de dikkat etmek önemlidir. Aynı zamanda merkezi uydu sistemi yapılacaksa belirli sayılara göre indirimler de yapılmaktadır. Bu nedenle yaptırmadan önce iyi bir şekilde araştırmak gerekmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyat seçeneklerimiz ile Maslak uydu servisi olarak son derece tecrübeliyiz. Alanında uzman personellerimiz ile kaliteli kurulumlar yaparak uzun süreli kullanım sağlıyoruz.

Uydu kurulumunda kalite son derece önemlidir. Kurulum sırasında doğru işlemlerin yerine getirilmesi, sağlam bir kurulum ve montajın yapılması ve kaliteli malzemelerin kullanılması hem kullanım süresini uzatmakta hem arızalanmayı engellemekte ve hem de görüntünün iyi olmasını sağlamaktadır.

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz,Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir