Şişli Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

 

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz,Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Şişli uydu servisi uzun yıllardan beri uydu alanında hizmet sunmaktadır. Uydu kurulumu, uydu montajı ya da uydu onarımı gibi pek çok alanda hizmet sunan bu firma üstün hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. İstanbul’un Şişli İlçesi’nde hizmet veren ve donanımlı ekibi ile hareket eden bu firmadan hizmet almak isteyen müşteriler iletişime geçerek servis taleplerini oluşturabilmektedir.

Her gün vaktimizin çoğunu TV başında geçirmekteyiz. Bazen kanallar bize yetmemekte ve aradığımız kanalı bulamaktayız. Bu yüzden çok daha fazla kanala ulaşmayı isteriz. Yerli ve yabancı kanallara ulaşmayı ve onları izlemeyi isteriz. Bunu sağlamak için dijital uydu alıcıları kullanılmaktadır. Bu sayede hem görüntüler netleşmekte, kalitelileşmekte ve hem de istenilen kanallara kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

İlk zamanlarda uydu alıcıları analog olarak kullanılmaktaydı. Daha sonraları ise teknolojinin gelişmesi ile SD ve HD uydu alıcıları ortaya çıkmıştır. Son zamanlarda SD uydu alıcıları da kullanılmamaya başlanmıştır. SD standart yayınların izlendiği uydu alıcılarıdır. HD ile hem daha kaliteli hem de görüntü açısından netlik sağlar.

Nasıl Hizmet Alabilirim Şişli ‘de ?

Şişli uydu servisi kendileri ile iletişime geçen müşterilere en kısa vadede dönüş yapmakta ve teknik servis ekibinin yönlendirmelerini gerçekleştirmektedir. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan bu firma ister kiracı ister ev sahibi olsun tüm müşterilere hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşterilerin talep ettiği noktaya kurulum işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Firmadan farklı talepleri olan müşterilerin tüm talepleri değerlendirme altına alınmakta ve çok kısa bir süre içerisinde de destek talebi  karşılanmaktadır. Şişli uydu servisi İstanbul’un Şişli İlçesi ve çevresinde oturan kişilere hitap etmektedir. Bu nedenle bu bölgede hizmet almak isteyen müşteriler firmanın telefon numaraları ile iletişime geçerek randevularını oluşturabilmektedir.

Müşteri hizmetleri yetkilileri çok kısa sürede müşterilere geri dönüş sağlamakta ve belirtilen adreslere ekip yönlendirmesi gerçekleştirmektedir. Alanında donanımlı ve profesyonel olan personeller belirtilen adreslere ulaştıklarında uydu ile alakalı tüm eksiklikleri gidermekte ve gerekli görüldüğü yerde montaj işlemlerini sağlamaktadır. Firma için müşteri memnuniyeti daima ön sırada yer almaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir