Nişantaşı elektrikçi olarak tüm mahallelerine elektrik servis hizmeti veriyoruz. Elektrikçiye ihtiyaç duyduğunuzda acil elektrik arızalan durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Elektrikle ilgili tüm ihtiyaçlarınıza mesleğinde uzman elektrik ustalarımızla, elektrik ve aydınlatma ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. TEKNİK34 elektrik servisi olarak plan, proje taahhüt, elektrik abonmanlık hizmetleri, atölye tesisatları, elektrik pano kurulumları, elektrik tadilat işleriniz, avize montajlarınız, elektrikli ev aletleri tamir montaj işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik ciddiyet sorumluluk bilgi ve deneyim gerektiren bir meslektir. Biz TEKNİK34 elektrik olarak bu sorumluluklar doğrultusunda hareket ediyoruz. Ekip olarak elektrik (teknisyenler odası) toplantı ve seminerlerine katlıyoruz, çeşitli elektrik ve teknoloji fuarlarında yer alıyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için teknolojiyi yakından takip etme gayreti veriyoruz. Elektrik meslek dalında eğitim almış yetkili elektrikçi ustalarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, haftanın her günü teknik servis hizmeti veriyoruz.

Elektrikçi
Nişantaşı Elektrikçi

Nişantaşı Elektrik Tamir ustası

Teknik34 istanbul elektrik tesisat olarak tercübe ve bilgi birikimiyle 20 yılı aşkın süredir elektrik  tahahüt işleri yapıyoruz,bu süre içerisinde  çesitli elektrik projelerinde yer aldık, mesleğinde eğitim almış uzman elektrik teknik ekibimizle projelerinizi degerlendiriyoruz müşterilermizin istekleri dogrultusunda farklı çözümler üretiyoruz,elektrik tesisat tahahüt işleriniz için Elektrikçi ustalarımızla irtibata gecip ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.elektrik kablolamaları,data kablolama, apartman zil  teisatlarınız için bizimle iletişime gecebilirsiniz

Nişantaşı Elektrik tamiri, evinizde işyerinizde  olusan arıza tamirleri için bizi arayabilirsiniz,elektrik kablo arızaları,elektrikli sohben tamiratı ve montajı,elektrikli ev aletleri tamirleriniz için bizden teknik destek alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.