Güngören Uydu Servisi 0212 664 74 34

Güngören Anten Servisi
Güngören Anten Servisi
Güngören Uydu Servisi
Güngören Uydu Servisi

Güngören Uydu Servisi olarak tüm mahallelere Uydu Servis hizmeti veriyoruz. Uydu Servisine ihtiyaç duyduğunuzda, acil arızalar durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz. Geniş servis ağıyla ve tam donanımlı mobil araçlarımızla, ihtiyaçlarınıza uygun uydu, çanak anten malzemeleriyle uydu arızalarınıza çanak anten montajlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz.

En iyi uydu hizmeti seçeneklerinden yararlanabilmenizde görev yapan ekibimiz sayesinde, sahip olduğunuz her isteğin yerine getirildiğini görmekten memnun kalacaksınız.

Güngören çanak anten uydu servisi olarak uzman kadromuz ve yaptığımız kaliteli üretimle ve montaj ile yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitemiz sayesinde pazar payını artırmakta, ve sürekli yenilediği anten üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini özverili bir şekilde karşılayabilmekteyiz. Neticesinde rekabet iyidir diyebilirsiniz fakat haksız rekabet yaparak sizlere en iyi malzemeleri kullanarak en uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Ustalarımız alanında uzman ve tecrübelidirler. Her marka ve model hakkında bilgi sahibidirler. Bu yüzden sorunlar kısa sürede çözülebilmektedir. Uydu servisi olarak merkezi uydu sistem kurulumları da yapmaktayız. İlk başlarda bu tip teknolojiler olmadığında firmamız daha pratik bilgilerle sorunlarınızı çözsede bugünün teknolojisini kesinlikle o dönemlere kıyaslanamayacak şekildeydi. Bu yüzden gelin kalıcı şekilde sorunlarınıza bugünün teknolojilerine göre çözümler sunarak antenlerinizi ayarlayalım.

Güngörende çanak anten sistemleri kurulum ve hertürlü arızalarında, uydu anten sistemleri ayarı, arıza ve kurulum servisi olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Sizlerde bu tip talpelerinizi çekinmeden firmamızın temsilcilerine aktararak çözüm bulabilirsiniz.

En iyi bakış açısına sahip olmak adına güngören ilçemizin bütün mahallelerini karış karış gezerek ihtiyaç duyulan bütün eksikleri not alarak siz değerli müşterilerimizin bu tip sorunlarını siz bahsetmeden bizler vakıf olduğumuzdan işlem yaptığımızda çözümleyip süreci tamamlamaktayız. Kimseye bu hususlarda taviz vermeden kalitemizi daima en ileri seviye hizmetlerimizi hayal ederek de ekleme girişimde bulunduğumuzdan dolayı bizzat bizi aradığınızda farkımızı yerinde görmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu sayede kaliteli bir hizmet sağlanmış olmaktadır. Özellikle hızlı ve kolay ulaşılabilirlik de müşteri açısından son derece önemlidir. Güngören uydu servisi olarak imkanlarımız son derece uygundur ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Firmamız kısa süre içinde kaliteli hizmet ve temiz iş ruhu ile Güngören’de aranılan firma konumuna gelmiş olmakla birlikte güngören=teknik34 eşleşmesi ilede güngörende firma olarak bizler için gurur verici bir hal almıştır. kalite arayanlara firmamızın eşsiz hizmetleri ile özellikle kısa süreli yaz kampanyaları aracılığıyla buluşmaya ne dersiniz. Bu yüzden de hemen firmamızı arayarak teknik aksamlarımızı lokasyonunuza getirerek kısa süren anten bakım veya kurulum çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Bu nedenle de hemen aşağıdaki afişte yer alan teknik servis iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak anten servisi hizmeti alınız.

Güngören Uydu Servisi Hizmetleri Nelerdir

Uydu servisi firması olarak verdiğimiz hizmetleri maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz:

 • Tek çanak kurulumu
 • Tek çanak arıza tespiti ve giderilmesi
 • 8 Daire çanak kurulumu
 • 8 daire çanak arıza tespiti ve giderilmesi
 • 16 daire çanak kurulumu
 • 16 daire çanak arıza tespiti ve giderilmesi
 • Kanalların güncellenmesi
 • Çanakların yerleştirilmesi
 • Bazı extra özel kanalların yüklenmesi
 • Televizyonlarınız eskisi gibi kanallar net değilse
 • Sinyal yok uyarısı aldığınızda
 • Kalıcı ve profesyonel ustalardan hizmet almak istediğinizde
 • Uydu Servisi için zamanınız kıymetli ise bizlere ulaşınız.

Güngören uydu servisi olarak iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız halinde taleplerinize en kısa sürede cevap vermekteyiz. En iyi hizmet kalitesini sunan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en uygun ücret politikasıyla yüksek tutmaktadır.

Telefon açmanız durumunda özellikle sıcak havalarda ilçemiz sınırlarında bir değişim yaşandığından dolayı işlerinizi kolaylaştıracak çözümlemeler ile komple bina anten sistemlerinize el atarak kalıcı çözümleme sağlamaktayız. Nereden nereye diyeceğiniz bir şekilde doğru atılımlar ile firmamızın kalitesi ile sizlerleyiz.

Uydular sağlıklı televizyon ve radyo yayınları alabilmek için gerekli olan cihazlardır. Televizyona bağlı olan bir kablo ve düzgün kurulmuş bir uydu sistemi bunun için gerekli araçlar arasındadır. Uydu servis hizmetleri veren firmamız da size daha kaliteli televizyon yayını almanız için hizmet vermektedir. Uydu servis hizmetleri içine yer alan hizmetler ve uydu sistemi üreten markalar aşağıda belirtildiği gibidir.

Güngören Merkezi Uydu Sistemleri
Güngören Merkezi Uydu Sistemleri

Next ve Nextstar uydu sistemleri, Digiturk, Dsmart, dijital uydu platformları, Türtsat 4 A, Hotbird 13E, Eutelsat 7E, Arapsat, Amos, yerli yabancı tüm uydu yayını seçenekleriyle Binlerce yeni nesil  Tv kanallarını HD kalitesiyle seyrinize sunuyoruz, Apartman, site ve bloklarınıza  multi switch merkezi  uydu sistemleri, Headend sistemleri, ortak anten sistemleri, uydu servisi, satış ve montaj hizmeti veriyoruz, Teknik34 olarak işinde uzman kadrosuyla haftanın her günü, uydu arızaları çanak anten montajları, bireysel uydu montajı, uydu cihazları satışı ve tamirleri için Teknik34 destek hattından destek alabilir yada teknik servis talebinde buluna bilirsiniz.

Her site yaklaşık aynı bilgilerle sizlere detay verir fakat işin en önemli kısmı yapılacak hizmetin aşağıdaki kriterlere uygun olması durumu olduğunu sakın unutmayın.

 1. Servis verilen yere maximum 30 dakika içerisinde gerçekleşmiş olması
 2. Hizmet verilen firmanın sabit bir adresinin olması gerekmektedir.
 3. Hızlı servisin yanı sıra kaliteli hizmet vermesi
 4. Ürün ve malzeme fiyatlarının piyasa oranla uygun fiyatlı olması
 5. Çanak anten ve uydu yayın cihazlarını en az 2 yıl garanti vermesi
 6. Piyasa bulunan rastgele bir servis olmayıp sektörde uzun yıllar var olması
 7. Eğer mesafe uzakta ise sizlere hemen sisteme giriş sonrası haber vermesi
 8. Televizyon türü servislerde yedek tv ile sizleri televizyonsuz bırakmaması
 9. Çalışan personellerinin en az 3 yıllık tecrübeye sahip olması
 10. Uydu servisi olduğu gibi televizyon servisi ünitesi de firma bünyesinde olabilmeli.
Güngören Uydu Anten Servisi
Güngören Uydu Anten Servisi

Görüldüğü üzere sektörde bir çok firma olup bu firmaların herkesimdeki uyducular gibi biz işin en iyisiyiz demesi ve ayriyetten garanti verdikleri ürünlerinde Türkiye garantili olmayıp yurtdışı garanti kapsamında olması durumları müşterilere zor durumlar yaşatmaktadır.

Bu tip durumları geride bırakıp Güngören’de ikamet eden bir uyducuyla çalışmanız. Çünkü sizlere vereceğimiz bütün hizmetlerde firmamız her zaman garanti ve güven sunmakta bunların karşılığında sizlerden sadece yaptığı hizmet oranında ücret talep edecektir.

Güngören uydu servisi çanak anten ayarı işlerini dükkan dükkan, hane hane gezseniz en iyi şekilde kurulum, tamir, bakım işlemini bizden iyi yapanını bulamazsınız.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize yılın her günü 7/24 televizyon keyfi ile yaşanılır tv imkanı sunmaktır. Uzun zaman önce güngörenin göbeğinde bir spor klübü vardı ve kaynakçılar olarak geçen o semtte uzun yıllar top koşturma fırsatımın olmasından dolayı güngörenin bütün sokaklarını ezbere bilirim diyebiliriz. Hatta lise dönemlerimizde o güngören stadyumunda okullar arası voleybol turnuvaları için yine farklı bir bölgesi olan yerlere yürüme gittiğimizden gerçek anlamda bütün sokakları karış karış ezbere biliriz. Bu da oraya yapılacak uydu servisi noktasında hem bizleri hızlı hareket etmemizi sağlamakta hem de kaliteli hizmet sunmamıza sebebiyet vermektedir.

Gelin doğru olanı yaparak yani mahallenizin uyducusu olan teknik34 ile kaliteli hizmet alın ve bugün kazançlı olmayın devamlı kazananlardan olarak günü kapatın.

Çanak Anten Sorunlarına Noktasal Tespiti Nasıl Olur

Güngören’de siz değerli müşterilerimize farklı amaçlı kullanımlar için onlarca farklı model ve yüzlerce çeşit anten, uydu, dijital uydu, çanak anten, televizyon tamiri, uydu cihazları gibi bir çok ürün gurubunu hem satış hem de satış sonrası montaj işlemini uzun yıllardır sunmaktayız. Sorunlara odaklanarak sadece çanak anten sorunlarına noktasal tespit yapmaktayız.

Güngören Uydu Servisi
Güngören Uydu Servisi

Güngören’de bulunan diğer müşterilerimiz için ise dileyene tekli çanak anten dileyene ise toplu yayın sistemi olan merkezi uydu sistemlerini kurarak hem uygun fiyatlı maliyetlendirmesine hem de teknik bir sorun olduğunda herkesi ilgilendirdiğinden çok kısa süreli çözüme kavuşturulmaktadır. Başka bir mevzu ise yaptığımız anten sistemlerine entegre ettiğimiz HD Uydu Alıcıları sayesinde dilediğiniz zaman film, dizi, maç ve programları bağımsız bir şekilde dilediğiniz an izleyebilirsiniz. Uydu Anten kurulumlarında, uydu sinyal problemlerinde, kablo veya çanak anten kurulumlarında hepsini tekbir anda kurabilen firmamız, sizlere daha kısa bir süre içinde servis sunabilmek için en yakın konumda bulunan teknik34 bir telefon ile yanızda mobil araçlarımızla olmaktadır.

 • #güngören anten servisi
 • Anten Uydu servisi güngören
 • güngören tv tamiri
 • güngören televizyon tamircisi
 • güngörende uydu servisi
 • güngören anten bakımı
 • uydu anten servisi güngören.

Hangi hizmeti talep ederseniz edin sadece bir telefon açarak bizlerden teknik destek isteyebilirsiniz. Son dönemlerin en gelişmeye müsait alanlarından olan bu ilçemiz siz ileri görüşlü müşterilerimiz ile de hızlıca adımlar atmaktadır. Gerek kentsel dönüşümler ile gerekse son sistem teknolojiye entegre akıllı ev sistemleri ile güngören ilçemiz örnek ilçeler arasında yerini almaktadır. Çünkü artık bilinçli insan kaynağını bünyesinde bulundurmaya ve gerek tek tuşla açılır kapı sistemlere gerekse merkezi uydu anten sistemlerine kadar hep yenilikçi bir bakışa sahip olduklarını gösterdiler. Bunun için her zaman dediğimiz gibi bölgemizin en iyi konumunda olan bu semtimizde oturanlara aşağıdaki sunacağımız hizmetler ile daha da vizyonel bakışa sahip olacaktırlar.

Güngören Uydu Televizyon Anten Sistemleri Alanları

güngören uydu alıcısı satışı, ile en kaliteli malzemeleri en uygun fiyatlara sahip olmak artık çok kolay.
güngören uydu alıcısı kurulumu,
güngören çanak anten montaj servisi, ile en profesyonel ekip aracılığıyla kısa sürede sahip olabilirsiniz.
güngören uydu anten montaj,
güngören uydu anteni kurulum çanak anten ayarı, ile rüzgarlar artık sizin için kabus olmaktan çıkıyor.
güngören çanak anten kurulumu,
güngören uydu anten kurulumu

Güngören Uydu Servisi için doğru tercihiniz

Uydular özellikli cihaz olmaları ile ön planda yer alıyor. Kaliteli olan uyduları uzun süreli bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Uydunuzdan tam bir verim almak istiyorsanız bağlantılarına dikkat etmelisiniz. Bağlantılarını yanlış yaparsanız sinyal alamazsınız. Çanak antenden gelen sinyal uyduya iletilir ve oradan televizyona görüntü olarak geçer. Uydunuzun HD kaliteli görüntüsü olması izlemeyi daha keyifli bir hale getirecektir. Bu detaya dikkat ederek uydu modelinizi tercih edebilirsiniz. Günümüzde birçok marka ve modele ait uydu bulunuyor. Güngören uydu servisi kurulum ve arıza gibi konularda hizmet alabileceğiniz firmaları size sunuyor. Firmadan hizmet almak istediğinizde uydu konusunda uzman olmasına önem verin.

güngören uydu anten ayarı,
güngören çanak anten servisi,
güngören çanak anten nakil,
güngören merkezi uydu sistemi kurulumu,
güngören uydu servis, ağı ile çok kısa sürede hizmete ulaşırsınız
güngören anten fiyatları, kaliteli malzeme yanında fiyat uygunluğu ile kazanç sağlarsınız.
güngören çanak fiyatları,
güngören receiver fiyatları,
güngören next uydu,
güngören uydu alıcı fiyat,
güngören türksat uydu montajı, ile televizyonunuzu turksat 4a veya 5a sistemlerine entegre olarak çalıştırıyoruz.
güngören çanak anten montajı,
güngören çanak anten ayarı,
güngören anten ince ayar bakım montaj, için garantili hizmetlerimizden faydalanmayı unutmayın.
güngören çanak anten hassas ayarı bakımı,
güngören uydu arızası, durumlarında hemen firma iletişim numaralarımızı arayarak bizlerden servis talep ediniz.
güngören uydu montajı,
güngören çanak anten montaj servisi,
güngören en ucuz uydu, sistemlerini firmamızdan bulursunuz
güngören digital uydu,

Uydular Nasıl Tamir Edilir

Uydunuzu tamir etmek istediğinizde öncelikle arıza türünün belirlenmesi gerekir. Neden arıza verdiğini bilmeniz tamirinde hızlı olmasına katkı sağlar. Eğer görüntü gelmiyor ise bağlantı kabloları kontrol edilmelidir. HD izleme yapamıyorsanız ayarlarını kontrol edin. Ayrıca uydunuzun yazılımı eski ise görüntüde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için yazılım güncelleme yapmanız yararınıza olacaktır. Güngören uydu servisi hizmet içeriğinde uydunuz için gerekli olan tüm hizmet içeriğini bulabilirsiniz. Uydular özellikli ürün kapsamında yer alır. Uydunun çalışma prensibi konularına vakıf olmak daha iyi sonuç alınmasına katkı sağlar. Bu konuda ilgili firmaların kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayarak en iyi desteği alabilirsiniz. Servis ve onarım fiyatları da ekonomik olarak karşınıza çıkıyor. güngören uydu servisi, hızlı zamanlama ve kurulum imkanı sunmaktayız.
güngören uydu çanağı, ve uydu montajı hizmetleri diğer firmalara oranla daha cazip.
güngören hd uydu alıcı, bir çok markaya evsahipliği yapmaktayız.
güngören hd tv uydu alıcıları, ile binlerce farklı kanal izleme ve sörf yapma sahibi olmak istemezmisiniz.
güngören uydu receiver,


güngören antenci, sayesinde kapı kapı dolaşmadan bir telefonla anten hizmeti sunuyoruz. güngören uydu anten sistemleri, ile kaliteli bir hizmete sahip olursunuz. Güngören merkezi sistem uydu, yine tek bir sistemler binlerce kanal izlersiniz. Güngören merkezi uydu, ile tek çanak anten yaptırmaktansa daha maliyetli sistemlere sahip olursunuz. Güngören hd receiver, sistemleri ile net görüntü sağlarsınız.
güngören mini uydu alıcı, ile çok büyük alanlar kaplamadan hd kalitesinde keyifli seyir yaparsınız
güngören anten ayarı, ile hassas kanalları izleme imkanı yakalarsınız
güngören uydu antenleri, bizimle kurulum sağlandığında daha sağlıklı olur.
güngören canak, sistemleri tamiri ve kurulumu artık bizimle çok kolay.
güngören mini uydu, full hd ve ultra hd tv keyfi sunar
güngören dijital uydu, sistemleri tamir ve bakımı bünyemizde gerçekleştirilir.
güngören next nextstar, bir takım ürünleri minimum 5 yıl garanti kapsamında hizmet alırsınız.
güngören anten uydu,
güngören sistem uydu,
güngören çanak kurulum,
güngören uydu kurulum, ve montaj işlerinizde max.30 dk içerisinde hizmetinizi veriyoruz.
güngören uydu anten,
güngören uydu çanak,
güngören uydu anteni,
güngören uydu ayar, hizmeti için bir telefonunuz yeterli.
güngören hd uydu alıcı,
güngören uydu anten seti,
güngören uydu anten ayarı, ile bütün sorunlarınızı firmamızın bütün potansiyel iş gücü ile sizlere sunarak hizmet veriyoruz. Bu da bildiğiniz üzere en uygun fiyatlı olarak uydu anten ayarını başka firmaya gitmenize gerek kalmadan bizimle çözümleyebilirsiniz. Firmamızın kalitesinde farklı farklı yöntem ve uygulamalar la özellikle de son gündemin gelişmiş teknolojilerini de önüne alarak bütün dilediğiniz televizyon kanalı ne ise o kanalı televizyonunuzun kalitesine uygun olarak hd ve ultra hd kalitede yayın olarak sunmaktayız.

Güngören Uydu Servisi hizmetlerimizi aşağıda yer alan mahallerimize de aynı gün içinde hiçbir servis farkı almadan hızlıca yapmaktayız. Fiyatlarımız ve servis sürelerimiz ilçemizin bütün mahallerinde aynı olmasından dolayı sizlere kalitemizi en çok tercih edilen firmanız olarak itina ile iletmekteyiz. Bazı firmalar birbirine ters sokaklarda bile farklı fiyatlandırma ile servis verirken firmamızı aramanız durumunda bütün sokak ve mahallerimize 30 dakika içerisinde itina ile hızlı servis sunuyoruz.

Güngören ilçesine bağlı Akıncılar Mahallesi uydu servisi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi uydu servisi, Gençosman Mahallesi uydu servisi, Güneştepe Mahallesi uydu servisi, Güven Mahallesi uydu servisi, Haznedar Mahallesi uydu servisi, Mareşal Çakmak Mahallesi uydu servisi, Mehmet Nesih Özmen Mahallesi uydu servisi, Merkez Mahalle uydu servisi, Sanayi Mahallesi uydu servisi, Tozkoparan Mahallesi uydu servisi için bütün ihtiyaçlarınızı profesyonel bağlamda hizmetleri vermekteyiz. Bu hususlarda anten için ne gerekli ise sizlerin televizyonlarınızın ikbali için önemli olan ne kadar çalışma var ise aynı kalite ve fiyatlandırma ile yapılmaktadır.

Firmamız bütün bu işleri yaparken anteninizin yeri nerede olursa olsun hiç sorun olmadan artık işinde 20 yılı aşkın tecrübe ile çalışan personellerimizce yaptığını unutmayınız. Bu da sizlerin firmamız teknik34 ile çalıştığınızda sadece bugünü değil ilerleyen bütün yıllar boyunca anteniniz çürüyene kadar geçen sene boyunca tekrar tekrar uydu servisi için ödeme yapmacaksınız. Gelin bunu % 100 memnuniyet yaşayan güngören’de ikamet eden müşterilerimize bizzat telefon açarak yaptığımız hizmetlerimizi onların direkt olarak birinci ağızlarından dinleyiniz. Çünkü bu durum firmamızın kalitesini özellikle memnuniyet artışı yaşatmak üzerine kurduğumuzun bir göstergesi durumunda olacağından hiçbir sorun yaşanmadan bu işleri geride bırakmaktayız.

güngören uydu anten montajı,
güngören uydu anten fiyat,
güngören uydu anten fiyatları
güngören anten montajı işleriniz daha kaliteli hem de daha garantili olarak sunulur.
güngören anten kurulum,
güngören anten hd,
güngören offset çanak,
güngören hd çanak, ile hd kanallara ulaşmanız artık çok daha kolay hale geldi.
güngören uydu çanak anten kurulumu,
güngören uydu çanak fiyatları, ile tekli anten fiyatları kıyaslaması için hemen bizlere ulaşın.
güngören uydu anten kurulumu,
güngören anten kurulumu, için firma yetkililerimiz sizlerden gelecek telefonları beklemekte.
güngören uydu anteni montajı,
güngören merkezi uydu sistemleri fiyatları, ile ortalama 3 5 çanak anten kurulum fiyatlarının aynı maliyette olduğunu biliyor muydunuz.
güngören merkezi uydu kurulumu,
güngören uydu merkezi sistem, ile bütün binanıza tek bir sistemle kaliteli hd kanal keyfi sunarız.
güngören uydu anteni fiyatları, sektörün en uygun fiyatlarına sahip olduğumuzu unutmayınız.
güngören Merkezi Uydu Sistemleri Servisi,
güngören Uydu Merkezi Sistem Bakım Servisi, olarak sadece güngören e özel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.
güngören Uydu Çanak Servisi,

Televizyon Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Televizyon alırken satın aldığınız televizyonun, yaklaşık olarak ekran çözünürlüğü 3840 x 2160 piksel ise bu televizyonun 4k teknolojisine sahip olduğu ve en iyi kalitedeki yayınları destelediği anlamına gelen 4K teknolojili televizyondur diyebiliriz.

Güngören halkı 4K yayınları izleyebilmesi için onlara çanak anten hizmeti ve reciever cihazı kurulumundan sonra bir de tv için 4k desteklemesi gerektiğini unutmayın.

Bunun için unutulmaması gereken ise televizyonun içerisindeki dahili uydu alıcının da 2160p 50i özelliğinde olması gerekiyor. Eğer 50i değil de 30i seviyesinde bir dahili uydu alıcıya sahipse televizyonunuz, TRT 4K gibi yayınları izleyemezsiniz. Bunun için sizlere harici uydu alıcısı olan ve piyasada bulunan pek çok uydu alıcısından daha iyi hatta içerisinde iptv de olan 4k uydu alıcısı temin ederek bu sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Sonuç olarak alacağınız televizyonlarda mutlaka doğal çözünürlüğe ve uydu alıcısına dikkat etmeniz gerekiyor.

Konu ile alakalı görsellere ve yaptığımız çalışmalara dair bir çok nitelikli çalışma ve modele ve çeşit çeşit sorunlar karşısında tespit cihazlarımıza bunların hepsinin temeli tecrübeye yapmaya yönelik çalışmalarımıza buradan bakarak resimleri inceleyebilirsiniz.

Merter, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir