Çanaksız Uydu Anten Sistemi

ÇANAKSIZ UYDU ANTENİ

Televizyon izlemek için çanak anten her zaman için şart değildir. Evinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz bu uydular sayesinde çanak antene gerek kalmadan internet üzerinden televizyon seyredebilirsiniz. Çanaksız uydu anteni sayesinde çanağa gerek kalmadan televizyon izleyebilirsiniz. Teknik34 olarak müşterilerimize televizyon ile ilgili her türlü hizmeti sağlamaktayız.

İnternet üzerinden televizyon izleyebileceğiniz bu ilginç uyduyu müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimiz bu uyduyu kullanarak çanak antene gerek kalmadan, internet üzerinden televizyon seyredebilirler. Bu uydu alıcısı sayesinde kablo kirliliğinden de kurtulabilirsiniz. Uydudan çanak antene doğru giden kablo artık eskide kalmıştır. Bu cihaz sayesinde çanaksız uydu anteni sistemini müşterilerimize sunmaktayız. Evinizin içinde sizi rahatsız eden çanak anten kablosundan artık kurtulabilirsiniz.

Çanaksız Uydu Sistemi

Çanaksız uydu sistemi sayesinde bütün kanallardan faydalanabilirsiniz. Ülkemizdeki ve dünyamızdaki bütün ulusal ve yerel kanallardan faydalanmanızı sağlayan bu sistemden, Teknik34 farklı ile faydalanabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız ürünü bizzat kendileri gelip kurmakta ve size her konuda yardımcı olmaktadır. Sizde evinizde kablo kirliliğinden kurtulmak istiyorsanız evinize bu sistemi kurdurabilirsiniz. Teknik34 çanaksız uydu anteni sisteminde son derece deneyimlidir ve bu sistemi daha önce birçok kez evlere kurmuştur.

Siz de bu yeni teknolojiden faydalanmak için hafta içi ya da hafta sonu saat 07:00 ve 23:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerimizi arayıp detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden bilgi aldıktan sonra sistemi kurdurmak isterseniz sizin istediğiniz gün ve saatte ekip arkadaşlarımız evinize ücretsiz kurulum için gelecektir.

2 Yorum

  • cumhur üstündağ

    selamlar ben kuşadasından cumhur. blanco silver box aldım ancak kurulumdan sonra internet modemini algılamıyor. sanıyorum modem şifresinden dolayı algılayamıyor. ne önerirsiniz ne yapmam lazım ?

  • Sümeyye Can

    Çok iyi ürün tavsiye ederim

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir