İstanbul Uydu Ayarı

İstanbul Uydu Ayarı & Tursat 4a Frekans Ayarı

İstanbul ilçelerine hizmette farklı bir çığır açmaya devam eden firmamız bugünde farklı bir yazısı ile sizlerle birlikte en önemli beklentiniz olan istanbul uydu ayarı hizmetlerini profesyonelce sizlere sunuyoruz. Üstelik ödemelerinizde de sizlere nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanı da sunarak sizi teknik servisi hizmetlerimizle tanıştırmak istiyoruz.

inanılmaz avantaj ve eşsiz hizmet olan teknik34 bahar fırsatlarını sunmaya devam etmektedir.

Doyasıya tv keyfi yaşamanız için istanbul uydu ayarı için eğer televizyonlarınızda turksat ayarı ihtiyacınız varsa işte size bu imkanı da sunarak servis ücreti sağa sola ödemenize gerek kalmadan kendi kumanda bilginiz ile aşağıda vereceğimiz bilgiler ile kolayca yapacaksınız. Eğer hala turksat 4a ayarı yapamıyorsanız kanal frekansları için görsel ayarlarınızı daha önce anlattığımız konulara bakarakda bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer extradan piyada olmaya a news gibi tv 8.5 gibi bir takım yeni kanalları da yine sayfamız haberler kısmında bulunan sağ taraftaki ara kısmına turksat 4a yazarak bütün konu ile ilgili yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki türksat 4a uydu kanal frekanslarını inceleyerek daha önceki ayarlarınızı da komple silerek sıfırdan kurulum yapınız.

Türksat 4A Uydu Kanal Frekansları:

Frekans: 11844
Polarizasyon: Dikey V
Sembol Oranı: 2222
FEC 3/4
Şebeke Arama: Açık
Frekans: 11747
Polarizasyon: Yatay H
Sembol Oranı: 27500
FEC FEC 5/6
Şebeke Arama: Açık
Not: Kumandanız aracılığıyla, varolan  Turksat ayarlı uydusunu siliniz. Sonra Uydu ekleden kısmından TURKSAT 4A adını verdiğiniz bir uydu ekleyin. Bilgileri de doğruca girdiğinizde göreceksiniz ki yeni kanallar televizyonunuza yüklenmiş olacak.

İstanbul Uydu Servisi

İstanbul Uydu Servisi

İstanbul Uydu Servisi olarak firmamız müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek uygun ürün ve çözümü sağlar, satış sonrasında ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve hatasız olarak sunmak için çalışırız. Bu durumlar tamamen firma prensiplerimiz çerçevesinde geliştiği için fiyatlarınıza extra maliyet yansımamaktadır.

Hızlı, çözümleyici, kısa vadede başarılı sonuçlar, kalıcı çözümler için uydu sorunlarınızı bağdaştırarak en iyisini sunuyoruz.

En iyi servisi alabilmek için tek yapanız gereken çağrı merkezimizi (0212 664 74 34) arayarak servis talep etmeniz. Servis talebiniz bize ulaştıktan sonra istanbul uydu servisi olarak özellikle avrupa  bölgesinde size en yakın  olan gezici teknik servis ekiplerimiz aynı gün Uydu Servisi için geleceklerdir. Sorununuz mümkün olan en ekonomik şekilde kalıcı olarak çözülecektir. Çözümlenemeyen cihazlarınız alınır ve servis ortamımıza getirilerek kısa sürede çözümlenerek tekrar sizlere teslim edilir.

Heran istanbul’u karış karış gezen mobil tamircilerimize karşı bir telefon ile çok sağlam bir şekilde teknik34 ile tamir işlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Bizimle çalışmayı seçmelisiniz; çünkü…

 • Uydu servisi için avrupa yakasında en iyi hizmet verdiği için sunduğu ürün gruplarının tek yetkili servis sağlayıcısı olarak, satış sonrası hizmetleri devam etmektedir.
 • Uydu bakım kalitenizin maksimum düzeye çıkartılması sağlamaktayız.
 • Çanak antenlerinizi tamir ederken güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktayız.
 • Servis için ayırdığınız bütçelerinizin sizlere büyük oranda kar sağlaması.
 • Servis kalitesini artırdığımız için sorumluluk risklerinin böylece azalmasını sağlamaktadır.
 • Çanak anten servisi teknik  kurallarına uygun bakım ve onarım hizmeti alırsınız.
 • Uydu Cihazı mevcudiyetlerinin arttırılması

Gelin siz siz olun bir durumu en iyi şekilde ifadelendirebilen merkezi uydu santrallerini de en iyi fiyatlara kurulum süreçlerini tamamlayan firmamız ile çalışmak için acele edin.

Gelişen Uydu Servisi Hizmetleri

Ülkemizdeki mali sistemlerin gelişmesiyle özellikle istanbul merkezi firmaların buralardaki bahar havasından olumlu şekilde faydalanması neticesinde firmamızda aynı şekilde net alımlar yaparak portföy değerlerini yükselterek uydu servisi sektöründe ilk sırada yerini aldı. Bu durumu en iyi açıklayacak sistem ise bütün avrupa yakası ilçelerindeki hızlı uydu servisi hizmetlerimiz diyebilmekteyiz.

Tarihi zirveyi geçen yıllarda olduğu gibi uydu servisi noktasında da atağa kalkan teknik34 sunduğu mevsimsel artış sağlayan sorunlardaki çözümleri ile bu yılda kalıcı şekilde zirveyi kimse ile paylaşmayı düşünmediğini göstermektedir.

Gelişen Uydu Servisi Hizmetleri noktasında 2017 uydu servisi hizmetini en iyi sunan firma olarak tüketicilerimiz açısından lider marka seçildik.

Ülkemiz teknik anlamda olsun isterse bireysel anlamda bir takım önlemleri önceden alarak sektöre yeni akımlar getirmeyi de, öngörerek gerek çanak antenler olsun gerek merkezi uydu santralleri olsun gerekse ve en önemlisi olan uydu alıcıları konusunda tüm dünyada ortaya çıkan gelişmeleri takip ederek ülkemizde de aynı zamanda bunların gelmesini sağlamaktadır.

Son üç yıllık büyümesi ile dikkat çeken Teknik34, büyümesinin en önemli kaynaklarından biri olan müşterilerine özel olarak geliştirdiği Müşteri Merkezi Otomasyon Sistemi (MMOS) sayesinde tüm ilçelerdeki müşterilerine aynı standarda uydu hizmeti sunmayı hedeflemektedir. MMOS’u İstanbul Avrupa yakasında 2017 yılında aktif eden Tekni34 firmamız Türkiye’nin dört bir yanında tüketici ihtiyaçlarına da ( çanak anten, lnb, uydu kablosu, ip tv, uydu alıcısı vb. ) hızlı ve kaliteli cevap vererek müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Teknik34 olarak firmamız geçtiğimiz dönemler uydu servisi alanında sağladığı bir takım yenilik ve inovatif süreçli üretimlerini 2017 yılı içerisinde de devam ettirerek müşteri için yaptığı yeniliklerin yanı sıra ürün ve hizmetlerine yapacağı yatırımlar ile sektörün öncü markası olmaya devam edecektir.

Televizyon Servisi

Televizyon Servisi

Firmamız, uzman teknik ekipleri tecrübeli elemanları ile cihazlarınızın her türlü tamir işlemlerini profesyonel bir şekilde, profesyonel ekipmanlarımızla gerçekleştiriyor. Teknik34 olarak sahip olduğunuz ürünlerinizin sizin için sorun çıkarmaması için gerekli olan hizmetlerini en doğru şekilde sizlere sunarak kapınıza getiriyor, yerinde çözümlenemeyen sorunlu televizyonları ise teknik servisimize götürerek en kısa sürede tamirini, bakımını yapmaktayız.

Televizyon Servisi olarak tv cihazlarınızın kurulumu sırasında montaj hizmetini sağlayarak, oluşabilecek sorunlara karşı önlem alıyor ve montaj hizmetinizi garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Dahası eğer televizyonunuz sorunlu ve parça değişimi gerektiren bir halde ise tv nizi alarak ofisimize götürdüğümüz ve servis sunacağımız süre zarfında sizleri televizyonsuz bırakmamak adına 1 adet tv sizlere emanet ederek tamir süresince televizyonsuz kalmamanızı sağlıyoruz.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır.

Firmamız sizleri düşündüğünün göstergesi olarak yeni bir geçici cihaz bırakmasının yanısıra cihazlarınızın verimli şekilde çalışması için gerekli olan  tv bakım hizmetini düzenli olarak sağlayarak çıkması muhtemel televizyon sorunlarını da engellemektedir. Bu durumda firmamızın kalitesini anlayan müşterilerimiz kendilerinin yanı sıra komşu ve akrabalarına da bizleri tavsiye ederek onlarında kaliteden faydalanmasını sağlamaktadır.

GARANTİLİ TELEVİZYON SERVİS HİZMETİ

Televizyon arızalara karşı, tv tamiri hizmetini sunan firmamız garantili bir şekilde tamir sürecinizin tamamlanması işlemini taahhüt etmektedir. Nitekim servis ve tamir süreci ile ilgili dilek istek ve şikayetlerinizi sitemiz isteklerinizi 05469312929 numaralı telefondan bizlere iletebilir veya info@teknik34.com adlı mail adresimize iletebilirsiniz.

Kaliteli Uydu Servisi

Kaliteli uydu servisi hizmeti almak isteyenlere müjde…!

Kurulduğumuz günden bu güne geride bıraktığımız binlerce mutlu müşterilerimize firmamızın kalitesini sorduğunuzda alacağınız tek bir cevap olduğuna eminiz.

Cevap : Daha önceleri başka uyducular ile çalışmamız tam bir fiyasko imiş. Taaki teknik34 ile çalışmaya başlayalı.

Gördüğünüz üzere firmamız yaptığı işlerin akabinde müşteri memnuniyet anketi düzenleyerek onları firma merkezinde müşteri datasına işleyerek kaliteli bir veriye nasıl ulaşılır onu amaçlamaktadır. Böylece müşterilerimizin profillerini inceleyerek en iyi uydu servisi hizmetini nasıl sunarız bunun endişesiyle işlerimizi devam ettirmekteyiz.

İstanbul Anten Servisi

İstanbul anten servisi olarak özellikle avrupa yakasının bütün mahallesine 30 dakikada servisimizin olduğu bunları da siz değerli müştelerimizin bizleri aradığında anında yönlendirme yaparak sizlere kısa sürede çözümlemekteyiz.

Avrupa yakasında oturan siz değerli müşterilerimize 30 Dakikada Servis sunacağımızı hatırlatmak isteriz..!

 

Uydu Televizyon Anteni

Uydu Anten Servisi bir başka deyişle de uydu televizyon anteni olarak da adlandırılan bu sistemde öncelikle sd eski tip yayınlarda yeni tip yayınlarda ise hd veyahut 4k yayını televizyona ulaşatırana denk gelen süreç olarak adlandırılmaktadır.

Günün Her Saatinde Arayıp Servis Arıza Kurulum Talebinde Bulunabilirsiniz…!

Rüzgarlı hava da olsun, kar yağışları gibi durumlarda olsun veya bol güneşin aktif olduğu zamanlarda antenleriniz çürüme, ayar bozulması, sorunlu veya bozuk ayarlarda başka yerlere sizleri göndermeden sorunlarınıza çözümler sunmaktayız.

Televizyon : Elektrik yoluyla uzağa iletilen görüntü ve sesi alarak belirli cihazlar aracılığıyla görünmesini ve duyulmasını sağlayan aygıt, televizyon alıcısı denilmektedir. Başka bir ifade ile açıklayacak olursak verilerin bir noktadan diğer noktaya aynı anda aktaran sistemlere denilmektedir.

Uydu Servisi : A noktasından B noktasına sorun olan televizyon yayınlarını bir takım yöntem ve metotlarla çözümleyen ve sunduğu hizmeti 30 dakika içerisinde de çözümleyebilen sistemsel bir paradikmalar bütünür.

Çanak Anten : Uzayda serbest dolaşan yayınların çanak aracılığıyla lnb ile derlenip kablolar aracılığıyla televizyon a kadar gelmesi süreçlerinde kullanılan aksesuardır.

3 ana etkeni sizlere aktardıktan sonra genellikle yaşanılan sorunlarınızda ihtiyaç duyacağınız uyducuyu aynı kalitede ve en iyi şekilde hizmet sunacağı türde birini bulabilmek oldukça zordur. bu yüzden en zahmetsizini tercih etmek için bir takım kıstaslara göz atmanız gerekmektedir. Çünkü bu kıstaslar hem sizlerin kesesine hem de yaptırdığınız sistemin uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacağından sizlere faydası olacağıdır.

Anten Servisi

Antenciler arasında işini en temiz yapan firma hangisidir dediğinizde bu sorunuzun cevabını bir takım süreçleri değerlendirdikten sonra verebileceğimizi ve sizlere sunacağımız kriterleri baz alarak daha da kolay şekilde değerlendirmeniz mümkündür.

Çünkü anten servisi tek başına bütün süreçleri kapsayan bir o kadar da kapsamlı bir konu olduğundan öncelikle adım adım süreçleri sentezleyerek anteni siz değerli müşterilerimize açıklayacağız.

Uyarı: Anten ayarlama işine başlamadan önce mevcut uydu anteni pozisyonunun kaybedilmemesi için antenin yatay ve dikey pozisyonu kalemle işaretlenmelidir. Bu sayede uydu sinyali kaybedilirse başlangıç noktasına kolaylıkla dönülebilirsiniz.

İstanbul’u kapsayan servis ağımızı özellikle avrupa ve anadolu yakasında bulunan bireysel veyahut toplu bina, villa, site, rezidans türü müşteri profilleri tek tek analiz edilip her tip müşterimize uygun skalada anten servisi hizmetimizi profesyonelce sunmaktayız.

Kurulduğumuz  ilk günden bu güne müşterilerimize kalite odaklı iş yapma prensibimizi benimsediğimizden dolayı yaptığımız her işimizde müşterilerimizin mutluluğunu ve güvenini her zaman ön plana çıkarmışısızdır. Bu nedenle her tip müşterimize anten servisi hususunda güvenle biz tenik34 firmasını tercih etmelerini önermekteyiz.

Anten Servisi Tanımı : Televizyonlarınızın kaliteli bir şekilde özelliklerine göre sd veyahut hd kalitede yayın sunabilmesi adına her türlü aksesuar ve sarf malzemelerin kullanılarak ( anten, lnb, kablo, reciever vb.) televizyonlarınıza en iyi yayını sunabilme sürecidir.

Bu tip terimsel verileri sizlerle paylaştıktan sonra siz değerli müşterilerimiz için iyi bir anten servisi için baz almanız gereken kriterlerin ne olduğunu ve eğer bir uyducu çağırdığınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlere sunacağız.

Uydu Servisi

Uydu Servisi 0212 664 74 34

Bugüne kadar bir çok konuda siz değerli müşterilerimize bilgilendirici nitelikte sektörel makaleler sunduk fakat asıl işimizi yansıtan uydu servisi alanında direkt olarak bir bilgi sunmamıştık. İşte bugünki yazımızda da sizlere uydu servisi için bütün bilgiler ışığında yapılacak olanları sırasıyla süreçleri ile birlikte aktaracağız.

Kurulum aşamasından, son teslim anına kadar, montajından televizyon ayarına kadar bir çok konuyu profesyonel bakış açısı ile aydınlatan firmamız teknik34 bugün uydu servisi nedir diye  başlayacak ve son ana evden, işyerinizden, ofisinizden çıkış anına kadar sırasıyla aktaracaktır.

Uydu Servisi Tanımı : Televizyonunuzun çalışması sürecinde en önemli adım olarak karşımıza çıkan anteninizin durup dururken veya çevresel bir takım etmenlerin etkisi ile birden sinyal yok uyarısı ile karşılaşması veyahut hiç bir uyarı vermeksizin birden görüntünün kaybolması neticesinde çalışmaması sorununun profesyonellerce giderilmesi işlemine verilen addır.

Çanak Anten Kurulumu : Daha önce var olan çanak antenin sorunlarının giderilmesi, eğer ilk kez kurulum yapılacak ise sıfırdan çanak anteni bütün ekipmanları ile uygun bir alana kurulumu, ve televizyon ile son bağlantısının sağlanarak tv nin çalışır hale getirilmesi dahası süreçleri bir profesyonelin uygun sıra ve nizami düzende tamamlaması adımlarına çanak anten kurulumu denilmektedir.

Lnb: Montajı yapılan antenin bir takım teknik adımlar neticesinde ortaya koyulmuş şemanın uzayda bulunan veriyi antenin ucuna monte edilen bu cihaz sayesinde çekerek kablo yardımı ile televizyona veya receivera aktarmaya yarayan alete denilmektedir.

Uydu Kablosu : Lnb aracılığıyla alınan veriyi kaybetmeden doğrudan içinde bulunan kabloların veriyi iletmesi mantığına dayanarak direkt olarak bağlandığı cihaza aktarmaya yarayan endüstriyel bir üründür.

Uydu Alıcısı (Receiver) : Uydudan yeryüzüne gelen mikrodalga sinyallerin LNB yardımıyla uydu alıcısına ulaşması sağlandıktan sonra, ulaşan sinyallerin işlenmesi sonucu televizyon da görüntüye çevirme işlemini gerçekleştiren cihazlara uydu alıcısı denilmektedir.Uydudan yeryüzüne gelen mikrodalga sinyallerin LNB yardımıyla uydu alıcısına ulaşması sağlandıktan sonra, ulaşan sinyallerin işlenmesi sonucu televizyon da görüntüye çevirme işlemini gerçekleştiren cihazlara uydu alıcısı denilmektedir.

 1. Sd Uydu Alıcısı
 2. Hd Uydu Alıcısı olarak aktardıkları görüntü kalitesine göre receiver’lar ikiye ayrılır.

Görüldüğü üzere bir uydu servisi için mutlaka ana başlıkları bu yukarıdaki sizlere aktardığımız konular olmakla birlikte bir takım teknik detayın bir arada işlenerek, uzun yılların verdiği montaj, kurulum, bakım gibi sektörel tecrübeyi kapsayan bilgi birikimini süreçlere yayarak ortaya çıkan hizmete uydu servisi hizmeti adı verilmektedir.

Sektörün en bilimsel tanımlamalarına yukarıda şahit olduktan sonra konu ile alakalı sorunlarınızı başka amatör firmalara yaptırmamanız gerektiğini unutmayın. En iyisi sizler firmamıza ulaşarak aklınızdaki veya karşılıştığınız sorunu sorarak kalitemizi tartın..!

Yetkili Servis Çağırılırken Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Uydu servisi için İstanbul’un en yetkin ve en profesyonel ekibi olan firmamıza ulaştığınızda emin olun aklınızda hiç bir sorun kalmasına gerek kalmamaktadır. Bütün adımlarını profesyonelce yerine getiren firmamız sizlerden sadece ve sadece ilk telefonda verdiği fiyatlar dışında extradan faturanızı kabartmadan sadece servis ücreti talep etmektedir. Çünkü diğer firmalar sizlere ekstra işlr yaptıklarını dile getirerek basit işlem dahi yapsalar sizlerden extra servis ücretleri talep etmekte ve bunu sizlere faturalandırmaktadırlar.

Fakat bazen firmamız bir parça değişimi olarak sorunu tespit ettiklerinde bunu müşterilerine söylemekte ve eğer isterlerse talepleri doğrultusunda parça değişimi yaparak bunu da ekstra olarak talep etmektedirler. Veya cihazlarının veyahut televizyonlarının daha iyi kalitede yayın alması için direkt olarak bizlerden sizin talepleriniz olursa onlar içinde malümunuz tabiki ekstradan fiyat talep etmekteyiz. Ama bilesiniz ki sizlerden bunun için bile talep ettiğimiz cihaz parası sektörün en altındaki fiyatlardır.

Sonuç olarak sektörün en iyi uydu servisi firması ile çalışmak bir ayrıcalık olarak görün ve firmamızla çalışmak için hiç endişe etmeyin.

Uydu Servisi İçin Kurulum Fiyatları

Uydu Servisi İçin Kurulum Fiyatları konusunda sizlere vereceğimiz bilgiler noktasında en iyi kaynak olan firma sitemiz size aklınızda hiçbir soru kalmadan çözümler sunacaktır. Uydu fiyatları sektörde en çok değişiklik gösteren ürün guruplarından olup diğer ürünlerden olan merkezi santral sistemi, çanak anten gibi sabit bir fiyata sahip değildir.

Bu durumun farklı farklı etkileri olabilir fakat en önemlisi uydu servisi fiyatı kişilerin verdikleri hizmet kalitesine göre ve hizmet sundukları istanbul’un ilçelerine göre değişiklik göstermektedir. Nedenleri arasında bu yönelime bir çok etken bulabilirsiniz. belkide bazen anlam bile veremeyebilirsiniz ama gelin sizlere aşağıda sıralayacağımız nedenlerden dolayı uydu servisi fiyatlarının değişme nedenlerini okuyarak asıl ve net bilgi edinebilmeniz mümkündür.

 • Uydu firmasının sunduğu hizmet kalitesine göre değişiklik gösterir
 • Uyducunun kullandığı malzemelerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.
 • Uydu servisi verilecek semte göre değişiklik göstermektedir.
 • Uydu firmalarının fiyat politikalarıyla da servis ücretleri değişiklik göstermektedir.
 • Firmaların çalıştırdıkları personel sayısınca değişiklik gösterir.

Çok değil fakat 5 madde ile sizlere ortalama olarak sektörde bulunan uydu firmalarının uydu servisi fiyatlandırması yaparken kriter olarak gördükleri nedenleri madde madde sunarak siz değerli müşterilerimizin bu husustaki kafasında eğer sorun varsa çözümlemeye çalıştık.

Uydu Servisi kurulum fiyatları için kapı kapı dolaşmadan süreçlerinizi ve tekniklerini en iyi cevaplayabilecek firmamıza hemen ulaşarak kazançlı çıkın..!

Gelin sizlere ilk kurulumdan son aşama olan televizyonlarınızdan hd kalitede yayın izleme imkanına kavuşturan teknik34 adlı firmamızın kalitesiyle tanışın. Eğer firmamıza sadece bilgilendirme nedenli de olsa karşılaştığınız sorununuzu bildirmeyip ilk internette karşınıza çıkan firma ile uydu servisi konusunda çalışırsanız hem kesenize hem de kurdurduğunuz sistem ne ise ona kesinlikle zarar verirsiniz.

Bu yüzden uydu servisi fiyatı noktasında en iyi en uygun en hızlı servis için hemen bizlere başvurun.