BAFF Çanak Anten Fiyatları

BAFF ÇANAK ANTEN FİYATLARI

Baff Germany firmasının üretmiş olduğu Baff çanak antenler, dünya üzerinde oldukça konuşulan çanak antenlerden biri olmuştur. Baff çanak anten almak isteyen kişiler, Baff çanak anten fiyatları karşısında oldukça şaşırmaktadır.

Tüm Baff çanaklarını ve Baff çanak anten fiyatlarını Teknik34 internet sayfamızda bulabilirsiniz. Oldukça markalaşan bir yapıya sahip olan firma, kullanıcılarının cebini düşünerek, oldukça uygun fiyatlarda satış yapmaktadır. Baff Germany firması en kaliteli ürünleri üretiyor olmasına rağmen, bu kaliteyi her kullanıcının kullanabilmesini istemekte ve bunun için satış fiyatlarını kullanıcılarına göre ayarlayan bir marka olmaktadır.

Sektörün öncüsü baff çanak antenlerine ve diğer ürünlerine ulaşmak isteyen müşterilerimiz firmamız ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirler.

Baff Germany Çanak Fiyatları

Baff çanak anten fiyatları 89 Türk Lirası’ndan başlayarak, 300 Türk Lirası arasına kadar olan bir aralıkta bulunuyor. Standart bir Baff çanak anten fiyatı 89 Türk Lirası olurken, 5 adet uydu alıcısının tek bir çanakta toplandığı bir Baff Çanak Anten 209 Türk Lirası’nı bulabiliyor.

Özelliklerine ve boyutlarına göre çanak antenlerinin fiyatları değişmektedir. En küçük çanak anten boyutu 85 cm olarak görülen Baff Germany firmasında, en büyük çanak anten boyutu 125 cm olarak yer almaktadır. Çanak antenin boyutu ne kadar artarsa fiyatı da o kadar artmaktadır.

Baff çanak anten fiyatları tamamen kullanıcının istek ve talebi doğrultusunda hazırlanan ve aynı zamanda kalitenin herkes tarafından kullanılmasını isteyen firma sahipleri tarafından ayarlanmaktadır. Bu sayede Baff Germany çanak antenleri kullanmak hem cebinize uygun gelecektir hem de televizyonunuza yayın kalitesi getirecektir.

Baff Çanak Anten’in Genel Özellikleri

 • Delikli Rüzgar Tutmaz!!
 • Delikli sistem sayesinde rüzgardan etkilenmez uzun ömürlüdür.
 • Güçlü sinyal alımı
 • Paslanmaz galvaniz sac üzerine gri boyalıdır

Baff Çanak Anten’inTeknik Özellikleri

 • Çap 84cm x 77cm
 • Çanak sac kalınlığı:0,70 mm
 • Yüzey işlem[boya öncesi]:Fosfat
 • Boyastatik tozboya]: 7012polyestermat/7035 polyester mat
 • Verim:>%85
 • Kazanç :>34 db 39,9 db
 • Hareket aksamı:Galvaniz saç

Neticesinde en iyi yayın için en iyi malzemeleri kullanmak bu sektör için olmazsa olmaz olduğunu unutmamak gerekmektedir. Çünkü eksik veya ömrü kısa olan gerek çanak anten gerekse lnb gibi malzemeler kısa süre sonra siz değerli müşterilerimize kalıcı sorunlar çıkarmaya başlayacaktır. Çünkü en ufak rüzgar, yağmur gibi hava koşullarında bu sistemde dandik ürün kullandı iseniz hatalar kendini göstermeye başlayacaktır. İyi hizmet almak istiyorsanız hem baff çanak anten isteyin hem de eğer merkezi sistem kullanıyorsanız  baff merkezi uydu sistemi cihazını tercih ederek kazançlı çıkın.

İşte bu nedenlerle firmamızı arayarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sizlerden gelecek aramaları beklediğimizi unutmayın. Hemen bizleri arayarak detaylı bilgi alın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.