Çift Çanak Ne İşe Yarar?

ÇİFT ÇANAK

Çift çanak sistemi sayesinde evinizde birden fazla platformdan yayın izleyebilirsiniz. Çift çanak sistemi ile evinize hem yerli kanalları hem de ulusal kanalları izleyebilirsiniz. Bu sistem evinizde aynı zamanda hem Digitürk hem de D-Smart izlemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca evinizde birden fazla televizyon varsa bu sistem sayesinde de iki televizyonda da aynı çanak üzerinden yayın alabilirsiniz.

Ülkemizde yeni yeni yayılmaya başlayan bu sistemi Teknik34 ekibi olarak müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyarız. Teknik34 her zaman güncel teknolojiyi takip ederek müşterilerine her zaman en kalitelisini sunmaktadır. Çift çanak sistemini de Teknik34 farkıyla evinizde kullanabilirsiniz. Teknik34 daha önce onlarca kez çift çanak sistemini evlere dağıtmıştır.

Çift Çanak Ne İşe Yarar?

Çift çanak sistemi çatınızda bulunan bütün çanak antenleri tek bir uydu alıcısına bağlamaya yaramaktadır. Çift çanak sistemi sayesinde televizyonlarınızda olması gerekenden çok daha fazla kanal izleme şansını yakalarsınız. Teknik34 ekibimiz sizlerin televizyon dünyasından daha çok yararlanmanız için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. İstanbul’da verdiğimiz hizmetler ile birçok evin televizyon sorunlarını halletmeyi başardık.

Çift çanak sisteminden siz de yararlanmak istiyorsanız bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Müşterilerimize sağladığımız satış sonrası desteğimizle de bu sektörde öne çıkmaktayız. Müşterilerimize sadece satış anında değil, satış sonrası da gereken tüm desteği vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu çalışan servis ağımızla evinizdeki bütün televizyon sorunlarının üstesinden gelmekteyiz. Peki çanak anten fiyatı konusunda da yaptığınız işlerdeki kaliteli hizmetleriniz gibi uygun mu diye sorular soracak olursanız işte bu konularda sizlere vereceğimiz fiyatta kalitemiz kadar uygundur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.