Her Teknik Servis Uyducu Değildir

İstanbul’da günümüzde artık her eline pense alan veyahut tornavida alan sektörde ben uydu servisi işleri yapıyorum diye ortalıklarda gezmektedirler. Bu işlemi neden anlatmak istedik diye soracak olanlar var ise bu noktada sizlere diyeceğimiz bir kaç örnek ile anlayacaksınız ki firmamız bu eksik sektördeki tamamlayıcı ürünleri de tamamlamaktadır.

Firmamız teknik34 olarak en karmaşık grift yapılı uydusal sorunlarınıza bile çok kolay yöntemler ile pratif işlemleri de akabinde kullanarak İstanbul’un en çok tercih edilen firması haline gelmiştir. Artık her şeyi bildiğinize göre hayır demeden uydu servisi noktasında nasıl olurda bu kadar gelişmiş yapıya sahip olduğumuzu sizler düşünün.

Her teknik servis uyducu değildir demememizdeki maksatı anlayacak örnek vererek birazdan sizleri başarılı bir uyducuda olması gerekenleri anlatmış olalım.

Bir gün çok daireli bir apartmanda görüntülü diafon sistemleri kurulumu yapacağız ki daha önce var olan zil sistemleri üzerinden bu sistemi bozmadan entegre etmemiz gerekti… Bizden önce başka birileri bu işlemler için sistemi o kadar kurcalamışlardır ki bizler işi devraldığımızda bütün kablolar ters bağlanmış ve üstelik bitran önce müdahele etmemiş olsaydık kablo sistemi yanacak ve sıfırdan bina için çalışacak olan görüntülü diafon sistemlerini tekrardan kablolarını çekmek zorunda kalacaktık.

Uzun lafı kısası hemen kablo kanallarına girerek sistemin zor kısmını çözümleyerek kalıcı bir şekilde sistemin eksik kısımlarını ve aparatlarını da gidererek sorunu köklüce çözdük.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.