Ramazan Uydu Servisi Nöbetçi

Değerli İstanbul’lulara bu yıl bir ilki gerçekleştirerek ramazan ayında da uydu servisi hizmeti sunma kararını almış bulunmaktayız. 25 yılı aşkın tecrübelerimizin gösterdiği üzere Ramazan ayında nöbetçi uyducu bulma konusu 2017 yılı için artık çok kolay bir durum alırken eskiden firmamız yokiken  bu durum farklı idi.

Firmamız Ramazan ayı boyunca siz değerli müşterilerimizin televizyonsuz kalmaması adına bütün tedbirleri alarak 2017 ramazan uydu servisi hizmetlerini derleyerek sizlere hizmet sunacaktır. Firmamız olarak teknik34 siz değerli halkımızın bütün avrupa başta olmak üzere ramazan nöbetçi uyducu olacaktır.

Dikkat: Ramazan ayı boyunca Bütün İstanbul Halkına Uydu Servisi Hizmetlerimiz Devam Edecektir..!

Çekinmeden gece saat kaç olursa olsun yaşayacağınız televizyon bozulmalarında da hemen firmamızı arayarak sorunlarınızı çözümleyiniz. ister iftar da uydu servisi isterseniz sahur da uydu servisi olarak hizmet almakta özgürsünüz. Üstelik fiyatlarımız her zman olduğu gibi bu ramazan ayı nöbetçi televizyon tamircisi olarak da aynıdır. Gün içerisinde kaç para uydu servisi ne veriyorsanız ramazan ayı içerisinde de aynı fiyatlara çanak anten tamiri yaptırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir